Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tereljem el a gondolata...

Hogyan tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Gyakran eszembe jutnak korábbi rossz emlékek családdal, volt szerelmemmel, saját magammal stb. kapcsolatban, és ezek annyira lehúznak, hogy semmi mással nem tudok foglalkozni. Akkor is ez van, ha valaki felidegesít v. nem úgy szól hozzám. Mit tudnék tenni ez ellen? Pszichológushoz nem tudok menni mostanában, mert épp költözés előtt állok. De addig is ki kéne bírnom valahogy. Hogyan?
2015. jan. 27. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj barátkozni, kávézni apró örömökben megtalálni a pozitíívat. Jó edzés, süti, kirándulás.
2015. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráírod azt ami épp legjobban zavar egy kis papírra, majd elégeted a papírt
2015. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beszélgess barátokkal,zenét halggass,relaxálj :)
2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem sokat segített hogy levelet írtam a szüleimnek, olyan izomból beolvasósat....

aztán elégettem.

volt hogy minden héten írtam.

most már szarok rájuk.

apám már meg is halt.

2015. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A levélírás jó ötlet. Hogy mit tegyél: foglalkozz a problémákkal, éld meg a fájdalmad, a dühöd. Beszélgess el a fiatalkori éneddel (mondjuk relaxációban), vigasztald meg. De amint lesz lehetőséged, menj pszichológushoz!
2015. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!