Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolafóbia vagy más betegség?

Iskolafóbia vagy más betegség?

Figyelt kérdés
Csá,14 éves fiú vagyok.Az iskolát nagyon utálom,és már kb.2 hete minden nap rosszul leszek a 3-4ik óra után,és menekülést érzek,h menjek haza,meg mindig az iskolában az otthonomra gondolok.Amikor hazaérek jól vagyok,de amikor este felé arra gondolok,h holnap iskola elég rosszul érzem magam,és másnap reggel is iskola előtt.Itthon nagyon jól elvagyok,néha betegségeket hazudok,h itthon tudjak maradni:).Ez most idén kezdődött.Van/volt valakinek ehhez hasonló "betegsége"???Ha ez iskolafóbia,akkor milyen gyorsan lehet belőle kigyógyulni??
2010. febr. 9. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akad olyan betegség viccen kívül, hogy iskolaundor, ami tényleges betegség, de pl ezt azért alaposan meg kell vizsgálni. pl nem azért mert van egy osztálytárs vagy egy tanár vagy ilyesmik, hanem összetettebb.

Ha voltál pszichológusnál-pszichiáternél, akkor menj még, vagy keress másikat, nem lehet mindenre ráfogni, hogy egy egyszerű szornogás.

2010. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én volt már hogy szorongtam... szar érzés.... és ez most nálam is sokkal komolyabb lett, de egyéb okok miatt pszichológushoz sem merek menni... nem tudok kilábalni az egészből..

egyik előző voltam

16/F

2010. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!