Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, ha egy ember nem...

Mitől lehet, ha egy ember nem tudja elviselni, hogy vmi vagy vki hozzáér a nyakához?

Figyelt kérdés
Éjszakánként is úgy alszom, h a ruhám húzom elfelé elöl a nyakamtól akkor is, ha nagyon nagy a nyakkivágás, még a takaró sem érhet hozzá, vagy ha a férjem véletlenül ott érint meg, megijedek. Mi okozhat ilyet?

2015. jan. 31. 05:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy sinus carotis túlérzékenység, amikor a nyaki ütőér ingerlése szédülést, rosszullétet, esetleg eszméletvesztést is okozhat. Nem vagyok szakember, ne tekintsd diagnózisnak!
2015. jan. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, pszichikai oka (pl filmek, könyvek miatti fóbia), lehet túlérzékenység, de adott esetben akár pajzsmirigyrendellenesség is.
2015. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyre tippelek!
2015. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami tudattalan dolog is, amit valamilyen kellemetlen élmény okoz, de ezt rajtad kívül senki nem fogja tudni beazonosítani.
2015. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fizikai oka nincs, biztos, h pszichés, azért is kérdeztem ebben a kategóriában. Szóval lehet valami film hatása, amit gyerekkoromban láttam, mondjuk megfojtottak valakit? Mert nem emlékszem semmi személyesre, de lehet, hogy volt. Hogyan lehetne ezt kideríteni és kezelni?
2015. febr. 1. 00:38
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, miért gondolod, hogy pszichés. a pajzsmirigybetegeknél általános dolog. attól még, h nem tudsz róla, simán lehet.
2015. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, de nekem ki lett vizsgálva, és tökéltesen működik.
2015. febr. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!