Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szórakozik egy antiszociá...

Hannibal106 kérdése:

Hogy szórakozik egy antiszociális, pszichopata, szociopata ember?

Figyelt kérdés

Ha eltekintünk a kényszer manipulálástól és megjátszástól, akkor hogy jut izgalomhoz? Törvénytelen dolgok hozzák lázba és azzal tölti ki az unalmat?

Mégis miféle bűncselekményig lenne képes elmenni?



2015. febr. 1. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ajto elé sz-rik:-))
2015. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichopata, szociopata bármeddig képes elmenni. Ebben segíti őket, hogy nem sűrűn éreznek bűntudatot. Más kárán röhögnek.
2015. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2-es telitalálat:(
2015. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem elég. Nem szórakoztató egy megtört ember.
2015. febr. 1. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt élvezik a legjobban, amikor gyűlölik őket.
2015. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Le kell tojni őket.
2015. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Meddig képes elmenni? Volt már kannibál, gyerekgyilkos pszichopata - még meg is írta a kislány szüleinek, hogy mit tett a gyerekkel.
2015. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Engem például nagyon szórakoztat az érzelmi manipuláció, és még csak törvényen kívül sem áll. Izgalmas, vicces és elégedettségérzést ad, amikor sikerrel járok, nálam ez nem csak egy kényszer. Szeretek mindenfélét még, amit egy nem-pszichopata is, szeretem a gyarló fizikai élvezeteket (lol), csak valahogy üresebb minden, gondolom, de ez ezzel jár.

A bűncselekményektől az tart vissza, hogy komolyabb dolgokat kívánok elérni, mint némi piti szärságokért börtönben ülni a hülyék között, állítólag ezért vagyok én jól funkcionáló pszichopata (lol2).

2015. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Kajak sértve érzem magam, ennyi hülyét egy rakáson ?

Az antiszociális nem feltétlen pszichopata, visszafelé szintén. A szociopata meg megint teljesen más tészta. Miért kell bűncselekménynek lázba hoznia ? 3/2 es vagyok a felsoroltakból és egész nap cs zek, zenét hallgatok, füvezek. A kárörvendőséről meg ... bárhogy fáj is igaz, de nem megérdemli aki olyan hülye ? Lazán kiröhögök bárkit aki saját kárára ügyeskedik.

2015. febr. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és a "Meddig képes elmenni" ... hát ... attól függ mennyi adrenalin kell neki, vagy amiért indul. Egyszer beszólt egy hülye gyerek, és tisztelet végett egy bevert orrig meg egy monokliig mentem. Bár tovább is lett volna ha másak a körülmények.
2015. febr. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!