Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szórakozik egy antiszociá...

Hannibal106 kérdése:

Hogy szórakozik egy antiszociális, pszichopata, szociopata ember?

Figyelt kérdés

Ha eltekintünk a kényszer manipulálástól és megjátszástól, akkor hogy jut izgalomhoz? Törvénytelen dolgok hozzák lázba és azzal tölti ki az unalmat?

Mégis miféle bűncselekményig lenne képes elmenni?



2015. febr. 1. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, te nem vagy tisztában azzal, hogy manapság orvosi értelemben a pszichopata/szociopata nem létezik. Hivatalosan ezt az állapotot antiszociális személyiségzvarnak hívják a DSM szerint, és disszociális személyiségzavarnak a BNO szerint. Olvass utána! Nem lehet, hogy te egészen véletlenül az antiszociális szót az aszociálissal kevered? Ennek is utánanézhetsz, az internetz tök jó dolog.
2015. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Engem például nagyon szórakoztat az érzelmi manipuláció, és még csak törvényen kívül sem áll. Izgalmas, vicces és elégedettségérzést ad, amikor sikerrel járok, nálam ez nem csak egy kényszer. Szeretek mindenfélét még, amit egy nem-pszichopata is, szeretem a gyarló fizikai élvezeteket (lol), csak valahogy üresebb minden, gondolom, de ez ezzel jár.

A bűncselekményektől az tart vissza, hogy komolyabb dolgokat kívánok elérni, mint némi piti szärságokért börtönben ülni a hülyék között, állítólag ezért vagyok én jól funkcionáló pszichopata (lol2)."



Nem te vagy véletlenül az a kedves 24 éves hölgy, akivel jól eldiskuráltam a kérdésében? Biztos sajnálod, hogy kitörölték, de azért megtiszteltetés volt, hogy előtte azért még leírhattam a véleményem :D Örülök, hogy kitörölték, ezek szerint végül is én nyertem, bár kicsit sajnálom, hogy elérhetetlenné váltak a jó kis eszmefuttatásaim és ahogy kioktattalak. De a tárolt változat még talán elérhető :P


Ha nem te vagy, akkor tárgytalan. De van egy olyan érzésem, hogy te vagy.

2015. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!