Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Örök magányra vagyok ítélve,...

Örök magányra vagyok ítélve, vagy érez valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó, bizalmatlan és gátlásos vagyok. Akinek nincs hasonló problémája, azzal sosem tudom megértetni magam, azok viszont, akik szintén ezzel küzdenek, általában rajtam is túltesznek bizalmatlanságban, akkor is ha tényleg mindent elkövetek.Velük meg ezért nem tudok kapcsolatot teremteni.
2010. febr. 10. 04:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22/F


Én is hasonló vagyok, sajnos.Én úgy utólag belegondolva sok jó embert is eltaszítottam magamtól a bizalmatlanságommal. Senki se tökéletes próbálj bizalmat adni, tudom nagyon nehéz. Én kicsit a szüleimet is okolom mert ők is belém nevelték a bizalmatlanságot. Ha barátkozom is néha akkor se vesznek komoly barátként figyelembe. Én sose leszek öngyilkos mert ahhoz gyáva vagyok, bár semmi értelme életemnek és nem is lesz. Elrontottam már az egész életemet. Egyébként hány éves vagy?

egy fölösleges ember ebből a szar világból

2010. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2010. febr. 13. 18:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló szituban vagyok én is. Próbáljon meg olyan dologgal (hobby) foglalkozni, amit szeret, és eltereli a figyelmét, és tényleg ki tud kapcsolódni általa! Nem kell mindig másnak megfelelnie (önmagának feleljen meg=>reális célok), bolondozzon néha!Ja és mégvalami: Nincsen tökéletes ember a Földön, de "Mindenkit a tökéletlenségei tesznek széppé."<Sandra Bullock>. :)
2010. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
el tudom foglalni magam, sok hobbym van:) de nagyon kellemetlen, hogy az emberek ennyire elfordulnak tőlem
2010. febr. 13. 18:55
 15/15 anonim válasza:

Szerintem remek, hogy próbálod élvezni az életet, nagyon sokat segít, ha már szinte keresed a dolgokban a jót. (:

Kitartást!

2017. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!