Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy "beleuntam" az...

QQriQ19 kérdése:

Van olyan hogy "beleuntam" az életbe? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit csinálhatnék. Úgy érzem hogy értéktelen vagyok, nincs senkinek szüksége rám. Van munkahelyem amit lehet mondani hogy utálok, rengeteget kell dolgozni, emiatt se szabadidőm se életem nincs semmi. Egyetlen pozitívuma az egésznek a kiemelkedő kereset. Viszont mostanság már ez sem tud "örömmel" eltölteni. Spórolok - spórolok de miért is? Még magam sem tudom. Értelmetlen az egész. A gyermekeimet csak nagyon ritkán látom, pedig imádom Őket. 33 évesen nincs párom, pedig nagyon vágyom rá. Irigységgel tölt el amikor szerelmeseket látok, akik boldogok, vagy mikor valamelyik kollégám a családjáról beszél. Úgy érzem soha nem lesz senkim, egyedül fogok maradni életem végéig. Van aki tetszik, de nem merek kezdeményezni, félek a visszautasítástól, a kudarctól (pedig tudom hogy a sült galamb nem repül a számba) Szeretnék venni egy autót is (legalábbis ezt állítom), de valahogy amiket megnézek egy sem tetszik, vagy túl drága vagy .... stb. Mindig van valami kibúvó. Mintha nem is akarnék venni, csak bebeszélem magamnak. Céltalanul élem életem, sokszor gondolok arra hogy milyen jó is lenne ha egyik éjszaka végleg elaludnék. De sajna nem adják ilyen könnyen. Pedig nem hiszem hogy sok embernek hiányoznék. Jobb lenne mindenkinek nélkülem, de főleg nekem lenne jó.

Megszűnne minden negatív gondolatom, és többé nem lenne gondom semmire, senkinek nem lenne gondja rám. Nincs kedvem élni. Mit lehet ilyen esetben tenni?


2015. febr. 7. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tanácsot nem tudok adni,de szinte 100%ban így vagyok mint te,kérdező(annyi a különbség,hogy nincs gyerekem,és a munkám rosszul fizet,a többi ugyanaz,röviden:30évesen életkedvem semmi)
2015. febr. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani eletedbe beleuntal, valtoztatni kell, valtoztass.
2015. febr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok szinte,de még munkám sincs.Szóval rám tényleg nincs szükség sehol.36 éves nő vagyok.
2015. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pont így vangyok ! Sokan mások is. Ismerőseim akik ugyanígy vannak elmerültek a számítógépes online játékok világában. Próbáld ki a World of Tanksot, ha az sem jön be, irány a pszichológus.
2015. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!