Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hónapig voltam pszichiátrián...

1 hónapig voltam pszichiátrián, nem gyógyultam loturnyit se . Akkor most már megölhetem magam?

Figyelt kérdés

Nem tudom ,hogy a retekbe bénul csak úgy le az izmom,most például az egész bal herém és combom minden nap és nagyon fáj és tudom ,hogy saját magamnak okozom de annál jobban fáj.Nem merek még most se utcára menni, nem vagyok meleg (csak lányokra áll fel, probáltam már verni fiúkra is de semmi)szóval tökileg hetero vagyok,de agyilag mindenféle

saját kutyámra kéztetést érzek hogy megtunkoljam lehet röhögni de már mindent megpróbáltam,1 hónapja mielőtt befeküdtem ,úgy kellett leszedni a kőtél-röl.MIÉRT VAN NEKEM ILYEN JÓ CSALÁDOM??Bátyám 2-6ig látogatott anyám apám szabadságot vettek ki miattam munkahelyükről.Hogy őszinte legyek eddig még a családom miatt nem sikerült kinyírni magam ,ha meghalnék apám,anyám 100% öngyilkosok lennének bátyám lelkileg ősszetörne,nagyanyám szívrohamot kapna.

De már nem bírom ezt a szenvedést még barátnőm se volt azt se tudom már ki vagyok mibe vagyok jó,meleg vagy hetero vagyok-e? Eddig csak lányokra vertem ki de nem vagyok biztos benne mi a retek vagyok.Megváltás lenne a halál ilyen szenvedésből de a családom miatt nem tudom megtenni és belülről egyre jobban kínzom magam mert tudom hogy a családomnak milyen sz@@@@r lenne ha meghalnék.Mindenkinek azt hazudom ,hogy jobban vagyok miközben még szarabbul amikor befeküdtem . Most vagyok 12. érettségi a családomba mindenki orvos ,tanár, saját cég , bátyám is kitünő tanuló volt , én meg??Apám azt mondta ,ha nem bukok meg kapok egy f@@sza számitógépet megis kaptam de hogy 9 2-esem volt év végén és erre kaptam meg????? VICC vagyok . Bárcsak megse születtem volna ,szarok az egészre.



2015. febr. 12. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy a csaladi doktorok, tanarok, stb. nem latjak, hogy nem vagy jol.
2015. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedsz-e?
2015. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja xanaxot meg valami tudatmodositó sz@@rt hogy ne legyenek ilyen gondolataim
2015. febr. 12. 14:53
 4/12 A kérdező kommentje:
felvágtam megint az erem nem birok magammal
2015. febr. 12. 16:24
 5/12 A kérdező kommentje:
bárcsak kapnék valami rákot ozt beledöglenék
2015. febr. 12. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Keresd fel a kezelő orvosod és feküdj vissza kórházba! Önsanyargatással nem jutsz előre!
2015. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszer se segít akkor tényleg komoly bajok vannak.
2015. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Makra Péter Endre ***** válasza:
Bármit teszel, számíthatsz a szüleid és a bátyád segítségére. Az Isten szerelmére, mi kell még? Hagyd a gyógyszereket, és nézz szembe önmagaddal. Keress egy igazi lányt, és nézd meg milyen az Ő közelsége? És mi van, ha homo vagy, kit érdekelnek a ketteseid, vagy hogy nem leszel orvos? Klassz srác vagy, de ha nem, hát akarj az lenni! Ha kinyírod magad, nem leszel több, mint egy rossz történet. Ha egy kis akaratot és őszinteséget csempészel az életedbe és kapcsolataidba, akkor egy vagány srác leszel, aki legyőzte önmagát! Lehet választani...
2015. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem csak hidd el, hogy értékes vagy... Én hiszek Istenben és ő azt mondja, hogy szeret mindenkit és ő számára értékes vagy. mellesleg a családodnak is.. A kutyás dologra meg szerintem csak Isten lehet a megoldás gondolom te nem hiszel benne de ha már ennyire kivagy és az öngyilkosságot fontolgatod gondolkozz el ezen. Én hála Istennek sosem voltam ilyen nehéz helyzetben de láttam olyanokat akik voltak hasonlóba és az öngyilkosságot tervezték de Isten megszólította őket és ma van gyönyörű feleségük szép életük és boldogok mert bíztak Istenben imádkozni fogok, hogy ne legyenek ilyen gondolataid de ezért neked is tenned kell ne gondolj sokat a szexre mindig a dolgodra koncentrálj tanulj, ne nézd a csajok mellét meg a feneküket tudatosan és inkább ne videóra csináld azt hanem anélkül! Egy hét mulva jobb lesz hidd el és szerintem te is imádkozz de nekem aztán mindegy.
2015. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ekkora lendülettel legyél író vagy bármilyen művész. :)

El se hinnéd milyen felüdülés volt nekem ezt olvasni. Mi lenne, ha lecserélnéd a dilibogyót egy libidócsökkentőre (pl. mentateára) és valami alkotó tevékenységre? Nem muszáj épületeket rajzolni, léteznek lágyabb formák is.

2015. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!