Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg, hipochonder,...

Pánikbeteg, hipochonder, szorongásos?

Figyelt kérdés

Van itt esetleg olyan aki ilyen betegségekkel él együtt?

Tapasztalatok érdekelnek.


2015. febr. 19. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan durva volt, hogy kénytelen voltam antidepresszánst szedni kb 2 évig. Úgy kellett nekem, mint a levegő. Mindenki mondja, hogy milyen káros meg minden, de engem kihúzott a szarból és az égegyadta világon semmilyen mellékhatása nem volt sem a szedés alatt sem utána.
2015. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor pánikbeteg voltál vagy mind a három?
2015. febr. 19. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom.
2015. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én jelenleg a hipochondriámtól szenvedek,vagyis valami nagyon erős rettegéstől.ha gondolod leirhatnád hogy nálad miben nyilvánúlt meg nálad a hipochonderség.
2015. febr. 19. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hipochonder vagyok, nekem is antidepresszánst irtak fel, de én nem mertem beszedni, mert ugye elolvastam a mellékhatásokat. Én nagyon szenvedek az állandó rettegéstől. Amit észrevettem, hogy a sport nagyon jót tesz.
2015. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a betegégektől rettegtem. Ha fájt a hasam egyből arra gondoltam, hogy biztos rákos vagyok. Ha láttam valami betegséget a tévében egyből felfedeztem magamon a tüneteket. Ha kórházas sorozatokat néztem rosszul lettem.
2015. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
..és nálatok ezek konkrét betegségek voltak vagy úgy összegezve a betegségektől való félelem?.Nekem mindig más van napirenden,rendszerint halálos, hosszú ideig lappangó betegségek.
2015. febr. 19. 15:19
 8/9 anonim válasza:
Sziaen is most ebben agyok.....:(( eppen azt erzem hogy agyi keringesi zavarom van.....
2015. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagyok de nagyon durván. Általában a legkülönbözőbb betegségeket képzelem be magamnak, volt hogy ismeretlen eredetű térdfájásomra azt hittem hogy csontrákom van és hasonlók. Most épp megint csak egy másik betegségtől tartok, bár attól aztán tényleg nagyon és eddig mindig valahogy meg tudtak nyugtatni, de most nem lehet. Megyek dokihoz, de most meg már attól félek hogy a szorongásom és a félelmeim miatt tényleg előjött egy komoly betegség.
2015. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!