Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 14 éves lányomnak pszichiáter...

14 éves lányomnak pszichiáter ajánlani?

Figyelt kérdés
Pánikrohamos és mostanában nagyon felerősödött nála: Többször elájúl ha hírtelen váratlan esemény történik vele. Aggódom hova vigyem?? Magánrendelés is érdekel. Utoljára a konyhában ájúlt el és azó nem megy be oda.

2015. febr. 20. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hol éltek? Egyébként ha szülő vagy, hogy lehet, hogy eddig semmit nem tettél érte? Már rég elkellett volna vinned orvoshoz. Itt ezen az oldalon kérdezősködsz? Komolyan nem értem, hogy ilyen felelőtlen embereknek minek gyerek? Bocs, ha ezzel megbántalak, de most őszintén. Nem jutott eszedbe, hogy lemenjetek a háziorvoshoz elmondani a bajt? Csinálnak egy kivizsgálást, ha az ájulásoknak nincs semmi szervi vagy más oka akkor feltételezik, hogy lelki okai vannak és ott megmondják merre tovább. Egy pszichiáter is meg tudja mondani milyen fokú, kell e gyógyszer vagy sem. Ha egy pszichológus kell akkor lehet érdeklődni, először ismeretségen keresztül, legutolsó nálam, hogy gyakorin kérdezzek bármit is. Úr Isten! Nem vagyok szakember, de józan paraszt ésszel lehet gondolkozni, nem kell sok hogy eljuss a megoldásig. Az meg amit az orvosok felajánlanak az a ti dolgotok eldönteni, hogy éltek e vele, vagy sem. Ennyi a menete. Én háziorvoshoz fordulnék előbb. Ha meg már ki lett vizsgálva és ez a diagnózis akkor meg magánpszichológus. Egyébként a net tele van ajánlatokkal, betegek ajánlataival.
2015. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elájult a lányod, gondolom, több ízben már, te meg itt kérdezgeted, hova vigyed?
2015. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem eloszor is inkabb egy nagyobb kivizsgalast kellene kerni az ajulas mar nem jatek foleg ha tobbszor tortenik. Vidd el minnel elobb a haziorvoshoz. Es csak uttana ha nincs semmi baja akkor keresetek pszichiatert.
2015. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz! Ő tud beutalót adni mindenféle kivizsgálásra, vérkép, stb., és a szakrendelésekre is, így a területileg illetékes gyermek-ideggondozóba is.
2015. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
HÁT ALIG JUTOK SZÓHOZ, HOGY A SEGÍTSÉG HELYETT KRITIKÁT ÉS LETOLÁST KAPOK!! aKI SEGÍTETT ANNAK KÖSZÖNÖM. Kedvea 1/4 TE lehetsz a tökéletes anyák szent példaképe. Én csak egy kérdést tettem fel hogy több szálon fussanak az eseményeim. Papírunk van róla 3 éves volt a lányom mikor elesett és egy barom doki összevarta a fejét érzéstelenítő nélkül. Azóta ha valami éri elájúl. Bthesdában is voltun 1 hét kivizsgáláson. Évekig jól volt pszichiáterhez jártun, nem volt gon.Most elköltöztünk messzire és itt nem ismerünk senkit. Természetesen háziorvosnál voltun, családsegítőben is de gondoltam keresek számára maszekon Pest és környékén pszichológust. valószínű azért fél mert már rég volt benne része. Szóval nem hiszem hogy van JÓ TÖKÉLETES ANYA!!! Anya van aki próbálja a legjobban nevelni szeretni gyermekeit. Ja 40 éves vagyok 3 gyermek édesanyja.
2015. febr. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!