Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne a legjobb meg oldás...

Mi lenne a legjobb meg oldás szociális fóbia le küzdésére? Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Meg kellene nyílnom az emberek felé de ez nekem nagyon nehéz és egyszerűen nem megy.

Néhány éve tart ez már és mindenre kihat. Képtelen vagyok Közel kerülni másokhoz mert nagyon zárkózott vagyok. Normális életet ezért nem is tudok élni nincs senki akivel tudnék beszélgetni mert senki nem ért meg és nen is érdeklek senkit. Legjobban az zavar hogy mindenről lemaradok ami jó lehetne , és mivel egyedül vagyok ezért nem is számíthattok senkire.Talán már esélyem sincs arra hogy ez könnyebb legyen és lehet hogy ez mindig így marad. Emiatt folyton ideges vagyok és feszült a rossz hangulatom miatt sokszor semmihez nincs kedvem és néha úgy érzem hogy semminek nincs értelme. Zavar az is hogy ennyire reménytelen a helyzetem főleg az hogy emiatt mások mit gondolnak rólam de már nem tudok mit tenni.



2015. febr. 23. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én rajtam semmit sem segített a pszichológus, mert neki sem tudtam megnyílni, nem bíztam benne, és szégyelltem magam.
2015. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 I3I3 válasza:
Én is féltem elmenni sokáig, és még most is félek egy kicsit, de nem érdemes halogatni. A neten el tudsz kezdeni keresgélni, de ingyenest nem fogsz találni sajnos.
2015. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ingyen egy nagy banánt kapsz a hátsódba és ha nem mész el állandóan ezt fogod érezni, hogy húzgálják ki és be ki és be ki és be.

Csernusnál voltam, keresd fel, jó drága, de legalább jól csinálja a dolgát. És nem ő fog meggyógyitani, hanem saját magad, ő csak segit.

2015. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!