Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy "barát" aki segít?

Egy "barát" aki segít?

Figyelt kérdés

Unom az életem, elegem van!Hosszú évek óta harcolok a családommal és csak halmozódnak a problémáim.Nincs pénzem, nincs munkám a szakmámban nem tudok elhelyezkedni...a számlák pedig csak jönnek jönnek és már nincs kedvem kéregetni, szégyellem magam.Elegem van ebből stresszes, nehéz életből és azt mondogatni magamnak : Majd idővel minden helyre jön, majd idővel...)!Nincs jövő képem!Szeretnék megismerkedni hasonló helyzetű emberekkel akikkel átsegítenénk egymást!?

22/F



2015. febr. 24. 01:12
 1/2 anonim válasza:
SENKI nem fog segíteni!
2015. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hello? írjál nekem 22 éves fiú vagyok én is ugyanezzekkel a problémákkal. Én ott tartok, hogy megfogok halni vagy még ebben az életkoromban, de 30 évesig biztosan nem fogok élni 5 millió százalék.
2015. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!