Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van miért aggógnom...

Szerintetek van miért aggógnom :/? Aggódjak vagy nincs gond? Szerintetek anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok. Mindenki soványnak tart de szerintem pont lenne még mit fogynom 46 kg vagyok (BMI:16.69). Mivel el kezdett étdekelni hogy mik az anorexia tünetei egy kissé megijedtem mert a menstruáció elmaradásán kívül stimmelnek a dolgok :( de nem hiszem hogy nagy gond lenne mivel rendesen bírom a sportokat nem fárdok le hamar (sőt jobban bírom mint az osztálytársaim). Mostanában nagy hangulatingadozásom van nagyon depressziósnak érzem magam mostanság. Szeeintetek szólnom kéne valakinek vagy csak bebeszélem magamnak?

2015. febr. 27. 19:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bár nem azért szóltam nekik mert szerintem rossz amiket csinálok hanem mert nagyon megváltoztam és sokszor evés után a lábam és a gyomromat szoktam ütni és elkezdtem a kezemet vágdosni (ők erről nem tudnak)
2015. febr. 28. 15:12
 12/20 anonim ***** válasza:
Jajj.... Tényleg baj van akkor... Mit mondtak a szüleid??? Írj nyugodtan privibe jó ideje evés zavarom van, most láballok ki belőle.
2015. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Anyával beszéltük meg ezt jobban, szerencsémre megértett és azt mondta megpróbál segíteni és szerdán megyünk a doktorhoz, félek hogy mi lesz :( neked mi volt? Mi segített abban hogy gyógyulni kezdj?
2015. márc. 1. 10:37
 14/20 anonim ***** válasza:

leginkább már belefáradtam. Láttam ahogy tönkre megyek, leépülök... Élni akarok, nem megfelelni mindenkinek, szabad szeretnék lenni és boldog. Előtérbe helyezem a fontos dolgokat, mit szeretnék az élettől, mit szeretnék elérni. Hát nem azt, hogy kopaszon, véres bőrrel, összeszottyattan, idegesen, hazugságaimmal feküdjek a koporsómba... mert a szervezetem feladta.

örülök, hogy így fogadta anyud! Majd írj mi volt a dokinál!!! Hidd el nagyon kedves lesz :)

2015. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást mert ez most nagyon jól esett, remélem te is mihamarabb teljesen meggyógyulsz :* majd írok hogy mi volt
2015. márc. 1. 11:17
 16/20 anonim ***** válasza:
Na mi volt a dokinál? :)
2015. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igazából kedden voltam pszichológusnál ő azt mondta hogy ez szerinte anorexia, ma pedig elküldtek a kórházba hogy vért vegyenek és hasi ultrahangot csináltathassanak nagyon nem volt rossz csak sokat kellett várni mert rengetegen voltak :/ az ultrahang azt mondja hogy nincs gond a vérvétel eredménye meg majd holnap jön meg
2015. márc. 4. 21:50
 18/20 anonim ***** válasza:
De jó!! :) szorítok, hogy jó legyen a vérvétel eredménye is! :)
2015. márc. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. márc. 5. 15:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Meggyogyultal azota?
2017. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!