Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 éves vagyok, és úgy érzem...

17 éves vagyok, és úgy érzem kiégtem. Nincs sok értelme az életemnek, nem tudok boldog lenni. Mit tegyek ez ellen az érzés ellen?

Figyelt kérdés
Nem úgy érzem értelmetlennek az életem, hogy öngyilkos akarok lenni, vagy ilyesmi. Csak egyszerűen az eddigi életem csak bulizásról, pasizásról, és vásárlásról szólt. Sajnos kiskoromtól túlságosan el vagyok kényeztetve:( Már semmi nem okoz örömet. Régebben kaptam valamit, vagy elutaztunk valahova, és tök boldog voltam. Már csak nagyon ritkán érzem így...
2008. aug. 24. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
olvasd el a Titok c. könyvet.
2008. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Túl könnyű az életed kedves elkényesztetett! Nekem is voltak hasonló emberek az életemben akik lenéztek, mert nem olyan gazdag családba születtem, és pont ezért nem volt időm unatkozni, mert mindíg tennem kellett valamit, hogy jobb legyen a sorsom. 20éves vagyok és már 2 éve nem élek a szüleimmel. Felnőtt vagyok, mert hamar fel kellett nőnőm. Mit tanácsolok: Ha 18 vagy 19 évesen elköltözöl otthonról és a saját életedet kezded el élni tuti nem fogsz unatkozni többet. Járj el más társaságokba is, tapasztalj és láss meg többet a világból amiben élsz! Ne csak a gazdagság és az élet pozitív része járjon a fejedben! Adakozz, segíts a szegényeken és máris értelmet nyer az életed! Én nem vagyok gazdag de ha van valamim megosztom másokkal is vagy lemondok valamiről, ha tudom, hogy az másnak jobban kell mint nekem. Tedd te is ezt. Hidd el az élet egyeseknek túl könnyű... Tapasztlaj és láss meg mindent tisztán ami körülötted van! Szép napot! :)
2010. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!