Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok tanácsot adni? Anorexia...

Tudtok tanácsot adni? Anorexia/bulémia

Figyelt kérdés
Normál esetben nem eszem túl sokat, fogyok is vele, és nem is túl egészséges, de legalább valamennyit eszem. Viszont az utóbbi időben, pont amikor kaptam egy aranyos pszichológust, és elkezdtem egy kicsit másképp enni, állandóan éhes vagyok, de akkor is megállom. Viszont ha nem ami alt 2x egy hét, akkor felvásárolok egy halom egészségtelen szart (chips csoki nápolyi..) és falokfalokfalok aztán hányok. Nyilván nem mindig sikerül mindent és van hogy meg is állítanak. Abba szeretném hagyni. Normálisan szeretnék enni. tudtok valami tippet, hogy ezek elcsituljanak, illetve hogy nonbinge napokon többet egyek? 168cm/50/51kg

2015. márc. 6. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Muszáj megallnod, hogy csituljanak ezek a falasi rohamok. Amikor rád jön akkor foglald el magad valami mással pl menj és kocogj egyet, vagy kezdj el olvasni egy könyvet, jatssz a kutyaddal / macskaddal / kistesoddal vagy bármi mást ami érdekel. A lényeg, hogy megtanulj uralkodni onmagadon. Járj többet a pszichologushoz főleg ha birod is..és hallgass rá. Ő biztos ért az ilyen esetekben velem ellentétben :)
2015. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is mit mond erre a pszichológusod, és miért nem tőle kérsz tanácsot?
2015. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat most az volt a cel hogy heti egyszer legyen falasi rohamom, ez volt tegnap, es ma mar 3 tabla csoki elfogyott peksutikkel, es hanytam is de nem tudom hogy mindet-e, mar nem igazan tudok tobbet, es most egy kicsit panikolok is.
2015. márc. 6. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagy azóta? :) Velem pont ma történt az amit az előző kommentedben leírtál. Tegnap falásroham, egy napra terveztem, de ma folytatódik. Félek elhízok. 170cm, 54 kg vagyok
2016. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!