Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki adna tanácsot illetve...

Valaki adna tanácsot illetve segítene?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy én vagyok anyuci apuci kis pufókája. 167cm 56kg 16 éves lány vagyok. undorodom magamtól. gusztustalan. nem akarok enni ott tartok de mit tegyek? apa mindig suliba kakaóscsiga meg ilyeneket vesz. itthon zsemle, kenyér, csoki, süti minden finomság. a nővérem is ezeket eszi és bomba alakja van. én egy elcseszett gnóm vagyok. a szüleim nem engednek fogyózni mivel fiatal vagyok hozzá. és nem tartják szükségesnek hogy fogyjak. de ÉN AKAROK SOKAT! anorexia.. ezen gondolkodom.. 3 napja nem ettem és jól érzem magam! Valaki segítene akinek pl ilyen betegsége van? HELP ME!

2013. nov. 19. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szokd meg a helyzetet. Ahogy írsz, abból arra következtetek, hogy irigy vagy a nővéredre és lehordod magad mindenféle gnómnak, amiért nem tudsz olyan lenni mint ő.


"anorexia.. ezen gondolkodom.. 3 napja nem ettem és jól érzem magam!"


Nem vagy te egy kicsit kattant?


A súlyod TÖKÉLETESEN megfelel a magasságodnak. Ha meg nem vagy megelégedve magaddal, hagyd el a csokit meg a nasikát és kezdj sportolni!

2013. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok megkattanva... de szörnyű azt hallani ennyi idősen hogy azt mondják a nővéremnek hogy azta de jól nézel ki. rám meg?! aha oké szia. rám sose figyeltek itthon se. konkrétan le vagyok sz*rva. és sportolok amúgy. nem is keveset. de mégsem...
2013. nov. 19. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Középső gyerek szindróma? Ú, az húzós. Neked nem önmagaddal van bajod, hanem azzal, hogy nem figyelnek rád. Ez pedig nem azért van mert baj van a testeddel, vagyis a diéta és az "anorexia" nem fogja megoldani a problémát. Lehetsz akármilyen vékony, nem fognak rád jobban odafigyelni. Ülj le és beszélj erről a szüleiddel.
2013. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
167 cm-hez az 56 kiló nem sok, csak arra vigyázz, hogy több ne legyél!
2013. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az egy biztos. itthon nem törődnek velem, a barátom megcsalt 1,5 év után osztályomba nincsenek barátaim.. csak azt akarom hogy legyek valaki.. de miért ilyen nehéz ez? miért nem figyelnek rám? mi rossz bennem? csendes vagyok igaz.. de élek még és próbálok barátkozni de semmi. ha vékony lennék talán mint az a másik lány akivel megcsalt a barátom.. nem így lett volna vagy észrevehetné mit veszített.pedig nekem csak ő volt. lelkileg 0 lettem. ez történt 2 hónapja.és még itthon is..
2013. nov. 19. 21:00
 6/8 anonim válasza:
Anorexia? Felejsd el kérlek! A szüleid okosan mondjâk h tul fiatal vagy ahhoz h fogyoz hiszen ezel beinditod magadnàl a "jojo efektust".de ha tényleg zavar az h "duci"vagy(de szerintem nincs okod szégyenkezni ennyi idösen pont nekemis ilyen volt a test súlyom)akkor javaslom a sportot erre a szüleid biztos nem mondanâk azt h fiatal vagy.egyébként ne irigykedj a növéredre majd csak nézd meg egy10 év mùlva nem lesz olyan csinos mâr!fel a fejjel! Ès remélem nem csinàlsz semmi butasàgot sose a könnyebbik utat vâlaszd!
2013. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Amiket itt leírtál, már biztos egy ideje ismételgeted magadnak, mostanra el is hitted - holott egyáltalán nem igaz. Az emberek nem azért választanak párt, mert az vékony, vastag, hanem hogy az illető negatív vagy pozitív. Ui. nem érzed jól magad egy negatív emberrel, aki magát szidja, mást szid és elégedetlen az életével.

Valóban foglalkoznod kell magadda, de nem a súlyoddal van probléma, hanem azzal, amit magadról gondolsz. Állj a tükör elé és mosolyogj bele, de igazán. És észreveszed a különbséget. Sajna, a környezeted lassabban fogja észrevenni - de nem te leszel az első gyerek, aki féltékeny a tesójára, sem az, aki háttérbe szorul a tesójához képest. Ilyen a szelaví.

2013. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális.

Más nem kéri ,nem akarja ,de Te meg szándékosan akarsz anorexiás lenni.

1évig voltam az ,most bulimiás vagyok.

Nem kértem nem akartam.

De tudod mit most ,hogy bulimiás vagyok nem arra vágyok hogy sovány legyek hanem ,hogy meghaljak.

Minden nap gyötrelem.

Az elmúlt 2 èv maga a pokol volt.

És korán sincs vége.

Ne haragudj ,hogy ezt mondom , de sok dolgot át kell élni ahoz ,hogy megértsük.

Sok sikert.

2013. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!