Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nem bírom tovább, mit tegyek?

Már nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm magamat és az életemet folyton stresszelek, iskolában dolgozatot írunk én szinte semmit sem tudtam körbe kérdezek mindenkit ès ha ők tudták akkor kèpes vagyok beteggé tenni magam, hogy ne kelljen ott lennem mikor kiosztja. Érzékeny vagyok ha valaki kiabál velem elkezdek sìrni. Mindenkinek meg akarok felelni, szinte sìrok ha megtudom hogy valakinek nem vagyok szimpi. Hangulat változásaim vannak az egyik pillanatban boldognak èrzem magam aztán valami változik ès este már megint sìrva fekszek le. Vagdostam magamat utàna bűntudatom volt ès ha valaki èszre vette alig tudtam kimagyarázni...... Mikor lesz ez jobb? Mikor nem fogok stresszelni a jegyeim miatt stb? Miért alakult ki ez nálam? (Család? Arrol ìrtam már 1 kèrdèst)

2015. márc. 6. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj megfelelni a többi emberhez, te olyan vagy amilyen vagy. Ha valakinek nem tetszik akkor egyszerűen szard le.
2015. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát a stresszt az nem tudom,hogyan küzd le mert nekem is bajom akad néha vele.Ne akarj senkinek se megfelelni és ha hallod legközelebb,hogy mondanak rólad valamit akkor szard le ne foglalkozz vele egész nap, találj ki magadnak valamit ami esetleg leköti a figyelmed és nem gondolsz az ilyen dolgokra.
2015. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 I3I3 válasza:
A legjobb lenne szakemberhez fordulni, pszichológust, pszichiátert felkeresni. Az is nagyon jó, ha van valami hobbid, vagy sportolsz valamit, ami egy kicsit eltereli a figyelmed a stresszt kiváltó dolgokról.
2015. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mmcporg válasza:
Hát a mai fiatalság ilyen:D Nincs semmi problémájuk az életben és készakarva keresik a hibát. Ez már szinte divat a gyökér tiniknél.. A vagdosás meg szánalmas..
2015. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!