Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
ma tortent egy olyan dolog, ami nagyon nyomaszt, es nem tudok aludni, lefekudtem 20orakkor es felkeltem most es azthittem reggel van, mi tudnek csinalni hogy lenyugodjak?

2015. márc. 8. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugtató, vagy számolj hamgosan
2015. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugtatom nincs, megprobalom a szamolast
2015. márc. 9. 00:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mi történt? Lehet segítene, ha kiírnád magadból.
2015. márc. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi komoly, versenyen voltam diakolimpia, es egy szeren elrontottam a gyakorlatot (kihagytam egy elemet) es igy 9.5 pont helyett csak 8.5 pontot kaptam, aztan verseny vegen hatodik lettem, aztan lattam a pontokat osszesitve az osszes versenyzoet, es lattam hogyha azt az elemet nem rontom el akkor leelozom mind az elottem levő ot sracot es en lettem volna az elso egyenibe, es ez nyomaszt hogy hogy cseszhettem el :D orszagosra tovabb jutottunk ott mar megnyerem tudom, de megis alig birok elalaudni
2015. márc. 9. 01:42
 5/9 anonim ***** válasza:
De hát továbbjutottatok:) ne aggódj ezen, ha nem rontod el, akkor is továbbjuttok, nem ez a lényeg? Majd legközelebb jobban koncentrálsz.
2015. márc. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és gratulálok:)
2015. márc. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi, persze tudom hogy nem lenyeges, csak hat ezt is nyerhettem volna csak barom voltam :D
2015. márc. 9. 02:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem véletlen. Fogadd el, hogy ennek így kellett történnie valami miatt. Később ez kompenzálódik.
2015. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen pontosan igy probalom felfogni :D mar egesz turheto :D
2015. márc. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!