Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem birok enni, aludni, elni!...

Nem birok enni, aludni, elni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettegek a hanyastol..Vagyis a szorongasom a hanyasra iranyul, de szerintem nem ez a baj. Nem merek enni, mert felek, hogy kihanyom. Regen nagyon eros panikrohamaim voltak, de pszichiatriara akartak kuldeni es akkor valtoztattam a gondolkodasomon, rengeteget ettem es semmi bajom nem volt, boldog voltam. Utana Trauma ert es visszazuhantam, allando rossz kozerzet, 'mindjart hanyok' erzes, es nem tudok aludni! Erzem ahogy sullyedek, de oklendezek, osszeugrik a gyomrom, megrandul valamim es felriadok. Egesz nap fekszek, nem eszek..:( pszichiaterhez jarok, de nem segit, azt mondja gyogyszer kell ahhoz hogy a kezelest ellehessen kezdeni de nem akarok gyogyszert szedni! Mit tegyeK?
2015. febr. 18. 14:38
 1/4 anonim válasza:
Hát én a helyedben kimozdulnék valamerre, jön a jóidő, egyre hosszabbak a nappalok, sétálgass - akár csak a környéketeken -, járj társaságba, beszélgess sokat, vagy csak légy mások társaságában - haverok / barátnők, kezdj el valamit sportolni, aztán helyre kell hogy jöjjön minden :)
2015. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kéne menned az orvoshoz hiába nem szeretnél. Az egy dolog, hogy nem szeretnél gyógyszert szedni, de ha ilyen állapotban vagy, akkor elöbb utóbb kórházba kerülsz. Nekem már volt GAD betegségem és szedtem 7 hónapig rá gyógyszereket, nyugtatót is és meggyógyultam. Egyébként miért félsz a hányástól? Egyél nyugodtan, legfeljebb kihányod. Így állj hozzá, mert ha nem eszel még rosszabbul fogod érezni magad.
2015. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wirukaa válasza:
Szia! Van egy funkcionális élelmiszer, ami elég sok embernek segített már a depresszióból való kigyógyulásban.Neked is hasznos lenne, ezekre a tünetekre. Keress meg privátban ha érdekel és szivesen elmondom mi ez.
2015. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia utolso nekem leirnad ha megkernelek. Koszi
2015. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!