Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy törjek ki a szorongás...

Elektronic kérdése:

Hogy törjek ki a szorongás spiráljából?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben eléggé elkezdtem szorongani, mert elkezdett érdekelni az érzelmekkel kapcsolatos téma, nagyon rosszul érzem magamat és folyton csak rontok a helyzetemen, mikor rákeresek újabb és újabb dologra ezzel a témával kapcsolatban a neten. Nagyon kiszeretnék jönni ebből a, érdekel a dolog-->rákeresek-->szorongok tőle-->érdekel a dolog-->rákeresek--> szorongok tőle spirálból. És szerintem csak úgy tudok ebből kijönni, ha felkelti valami más az érdeklődésemet, de egyszerűen nem találok semmit sem. Tudnátok abban segíteni, hogy mi az ami segíthet felkelteni az érdeklődésemet valami iránt, amiből rossz nem sülhet ki? előre is köszönöm

2015. márc. 10. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nézegess ilyen témákat a neten, hidd el tudom milyen érzés. Azt nem tudom mivel tudod felkelteni az érdeklődésedet. Mindenkit más érdekel.
2015. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lacii420 válasza:
Nos először is ! a szorongásod magadből fakad ! így tehát önnmagadban kell kersned a válaszokat ! a ha nem ismered magad akkor elveszett lélek vagy ... próbálj meg társaságba lenni a legtöbb idődet emberek közt tölteni (akikkel jöl érzed magad) írj privit ha esetleg
2015. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!