Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásom van? 20/f egyedül...

Szorongásom van? 20/f egyedül vagyok itthon, és érzem hogy olyan nyomás/stressz félelem van bennem, igaz halványan. De ez miért van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 17/f vagyok szokott ilyen lenni, de elkezdek valamit csinálni és elmúlik. Furcsa hogy neked csak most tűnt fel. Amikor mit tudom én vizsga, dolgozat előtt voltál nem volt ilyen?

Persze nekem ilyen is volt mint neked hogy nagyjából ok nélkül.

2015. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ma olyan az idő. Foglald el magad valamivel.
2015. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:D ha lefoglalom magam valamivel fasza, meg minden okés. de mi a túróért van ez?:D
2015. márc. 13. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet. Lehet allergiától, érzékeny idegrendszertől, nem megfelelő táplálkozástól, kialvatlanságtól, genetikai hajlamtól, vitaminhiánytól, helytelen légzéstől.
2015. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy lassan 3 hónapja nem melózok, és suliba is csak hébe hoba járok.. itthon se csinálok semmit, egész nap csak a punynadás,tv fészbuk. kezdem elhagyni magam,
2015. márc. 13. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy elhagyod magad! Minden nap kellene sportolnod aktívan, hogy lefáradj.
2015. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mozgás endorfint /boldogsághormon/ termel. A chili paprika evése is azonnali endorfint hormont szabadít fel.
2015. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!