Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Mi van velem mit tehetnék...

SOS! Mi van velem mit tehetnék most egyedül vagyok 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Tegnap költöztünk, de még ittaludt a férjem, bár ubyis féltem kicsit. Ma viszont egyedül vagyok mert dolgozik, majd cdak reggel jön haza. Egyre jobban félek szinte már remegek. Valaki segitsen mit tegyek. Zsibbadok a félelemtöl

2014. szept. 21. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Ha elmondod, talán tudunk segíteni.
2014. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van itt egy drogos srác, aki be szokott törné házakba hogy pénzhez jusson. Félek tőle.
2014. szept. 21. 20:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki!???
2014. szept. 21. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, zárd be az ajtókat, kaput, csukd be az ablakokat, és ha van redőny, engedd le, de annyira, hogy látsszon, hogy ég a villany. Hagyd égve az utcafront felől a villanyokat, ha azt hiszi, hogy valaki éren van, gyanítom nem tör be. A gyerekeknél azért kapcsold le a villanyt. A telefon legyen kéznél, meg ha mégis betörne, és veszélyeztetne titeket, legyen a közeledben valamilyen nagy eszköz, amellyel védekezhetsz.
2014. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs kerités. Redőny, söt egyenlöre függöny sincs
2014. szept. 21. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2014. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert ott vettetek hàzat???vagy csak most ismertėtek meg a szomszėdokat??? Sajnos ezt meg kell szoknod:(de ha annyira felsz talan kerhetsz segitseget es tesotol vagy rokontol akki egyedul allo hogg ha rà er estenkent aludjon veled ha ferjj nincs otthol. Most csak azert felsz mert idegen a kornyezet de ha megismerkedsz jo par rendes szomszedal akkor enyhulni fog a felelmed.
2014. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!