Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem bolondulok meg? SOS!

Ugye nem bolondulok meg? SOS!

Figyelt kérdés
Az egész egy hete kezdődött, amikoris megnéztem a paranormal actyvitit. Azóta félek éjjelente, hogy mi van ha itt is van valami és megszáll és bántom a gyerekeim. Mit tudnék csinálni hogy elmúljon? Nem nagyon tudok elaludni.
2015. márc. 17. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen hülyeségeket nézni.
2015. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia ne gondolj ilyenekre. Nem fogsz megbolondolni. Ha nagyon ideges vagy igyal egy kis citromfu teat. Es ne nez ilyeneket
2015. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Amikor először láttam ezt a filmet, én is nagyon be voltam sz.rva 2-3 napig. Ez volt az első horrorfilm, amitől féltem, előtte szerettem őket, mert tudtam hogy csak film. Ez is csak egy film, ami azért készült, hogy parázzunk rajta. Ne félj, és egy jó darabig ne nézz horrofilmeket, meg ne is olvasgass mindenféle szellemsztorikat. Kösd le magad valamivel, el fog múlni, hidd el :)
2015. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni horrort mert szeretem, és sosem volt még ilyen hogy utána rettegtem. Talán azért mert ez igaz történet?
2015. márc. 17. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó Istenem, dehogy igaz történet!!!!!
2015. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam igaz történet :O
2015. márc. 17. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
nem igaz történet, szerinted akkor lenne 2-es része? Pont így voltam én is, sose féltem horrortól, aztán jött ez a film, meg hogy ez rendőrségi felvétel, blablabla...aztán mikor a főszereplő csaj meg drác (aki elvileg meghalt) ott mosolygott a díjátadón, akkor már kicsit nevetségesnek éreztem magam, hogy így betojtam.
2015. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!