Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek már volt öngyilkossági...

Akiknek már volt öngyilkossági kísérletük! Ti sokáig terveztétek előre vagy csak hirtelen döntöttétek el hogy megteszitek?

Figyelt kérdés
Hogy teltek előtte a napjaitok? Meddig halogattátok? Hogyhogy még éltek?

2015. márc. 23. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gondolkoztam rajta előtte de nem terveztem, végül 10-20 db rivotril és 8 doboz sör után fejbelőttem magam gáz-riasztóval, koponyatörésem lett tőle ami viszonylag komplikációmentesen gyógyult pár hét alatt. A mai napig nem emlékszem belőle semmire.
2015. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sör? Öngyilkosság előtt? Valami erősebbet nem tudtál volna szerezni?
2015. márc. 23. 21:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztem semmit csak le akartam inni magam. Bevettem a rivotril adagom és elkezdtem inni. Ahogy hatott a pia szépen vettem be az új adagot, és az annyira szétcseszett hogy teljesen kiesett minden. Rivotril + alkohol teljes emlékezetkiesést okoz.
2015. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

sokszor megfordult a fejemben. nem tudom meddig halogattam,de én elég fiatal voltam még akkor. maga,hogy na most megteszem az teljesen hirtelen volt.

úgy élek,hogy egyrészt megtaláltak,másrészt nem is valószínű,hogy sikerült volna,ha nem találnak meg,akkor sem.

2015. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Másik nem tervezettem még évekkel ezelőtt volt. Haverral piáltunk és maradt kb fél liter Jack Daniels. Másnap este bevedeltem rövid idő alatt, és érzelmesre váltottam. Volt néhány sebészi szikém és az egyikkel elkezdtem vagdosni az ütőeremnél. Annyira magamnál voltam hogy fájjon és ne nyomjam mélyre, de annyira nem hogy ne csináljak vagy 30 vágást. Másnap a földön ébredtem szétvágott csuklóval, nem vérzett egyáltalán mert alig vágtam bele, de kellett pár hét hogy eltűnjön. Anyámék is meglátták, de nem szóltak semmit.
2015. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
8%

Aki komolyan gondolta az öngyilkosságot, az már nem él.

A többiek játszmáznak, manipulálni akarják a környezetüket.

2015. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó hozzászóló. :D Látom te sok Csernust nézel. Ezek az ő szokásos dumái. :D


Aki meg azt írta az elején, hogy kísérletet tett és nem emlékszik semmire, de ennek ellenéri mindent részletesen le tudott írni, hát érdekes ellentmondásokba ütközöl. Még tanulnod kell, hogy hazudni tudj! :D Lool!


Figyelj kérdező! Aki komolyan gondolja az öngyilkosságot az megteszi, a többi csak figyelemfelhívás, vagy egy rossz életkörülmény amivel nem tud mit kezdeni és nem lát más kiutat, így ha beviszik, lesz aki rákérdez miért csinálta és neki ez már egy jó dolog, mert segítséget, tanácsot kérhet. Kb. erről szól az egész. Aki meg megakar halni az meghal, mert az nem az ereit fogja vagdosni és nem alkoholt iszik gyógyszerre. És aki megtette, vagy meg fogja tenni, az ide nem tudja leírni hogy miért és hogyan tette meg.

2015. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Még tanulnod kell, hogy hazudni tudj! :D Lool!"

Volt tanú tahókám, elmesélt mindent. LOL.

2015. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Aki meg megakar halni az meghal, mert az nem az ereit fogja vagdosni és nem alkoholt iszik gyógyszerre."


Ebben teljesen igazad van. Én például szíven szúrást tervezek. Már egy jó ideje.

2015. márc. 24. 12:54
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

de ne tedd meg.

a napokban halt meg egy ismerősöm. szörnyű..és még olyan fiatal volt,előtte volt az élet.

sose szabad butaságot csinálni:)

2015. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!