Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek már volt öngyilkossági...

Akiknek már volt öngyilkossági kísérletük! Ti sokáig terveztétek előre vagy csak hirtelen döntöttétek el hogy megteszitek?

Figyelt kérdés
Hogy teltek előtte a napjaitok? Meddig halogattátok? Hogyhogy még éltek?

2015. márc. 23. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sokszor volt màr kísérletem, toxikológiàs meg zártosztàlyos kirándulás lett csak a vège. Esetemben minden alkalommal "hitelen felindulásból történt. Azaz előzménye a hosszú depressziós állapot ami egyre csak rosszabbodott folyamatosan meg akartam halni, szó szerint az őrületbe kergetett, és abban a pillanatban mikor tetőfokára hágott a kétségbeesés, az elviselhetetlen feszültség, halálvágy, elborult az agyam és a gondolatot tett követte. Kivétel nélkül mindig olyankor történt amikor végleg elborult az agyam. Azért írom hogy "történt" és nem "tettem" mert olyan volt mimdog mintha nem lettem volna egyáltalán magamnál. Mintha miközben a testem az agyamat ellepő ködnek engedelmeskedett addig én magam valahol máshol lettem volna.

Miért a kérdés?

2015. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja közben megtaláltam a választ a kérdésemre. Nem gondolod hogy amit te csinálsz-kérdés kiírása- ugyanaz mintha összevagdosnád magad aztán mutogatnád? Ugyanúgy figyelemfelhívás ez is. És a többi válaszolónak is üzenném, hogy nagyon veszélyes duma ez a "aki akarja az meg is csinalja nem csak dumál róla, ez csak figyelemfelhívás" blabla. Nagyon soka n azért halnak meg mert nem veszik komolyan a jeleket. Ha márvalaki "figyelemfelhívasig" megy az azt jelenti hogy bajban van, segítségre szorul. Aztán ha ezt mellőzzük mondván hogy úgyis csak figyelemre vágyik (amúgy nem értem h az miert baj) akkor a végén túl jól fog sikerülni a figyelemfelkeltés.

Kérdező:lenne kedved velem beszélgetni privátban? (Mielőtt szíven szúrod magad,már úgysincs veszítenivalód)

2015. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
tudtam hogy megakarok hallni mert nincs miért élnem, egyik nap ahogy a motorommal mentem haza, gondoltam egyet és a régi bánya felé vettem az irányt, elindultam a motorral egyenes neki a betonfalnak, kb. 150 km/h-val mentem és egyszer csak megállt a motor, mintha levettem volna róla a gyújtást és lelassult mire a falhoz értem vele. Nem értettem az egészet. Leszáltam róla, megrugdostam, felborítottam, majd felállítottam és elkezdtem kifelé tolni vissza az útra, gondoltam ráíndotok mégegyszer, hátha beindul és be is indult. Felültem és elmentem haza vele. Azóta rendbe jött az életem és már nem tervezem az öngyilkosságot.
2015. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Tervezem egy ideje...és idővel megteszem...ugrok...innen a nyolcadikról le a mélybe...Pocsékul vagyok...
2015. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

5-ször terveztem és 3 alkalommal próbáltam.

Azért hagytam abba, mert úgy gondoltam, hogy vagy holtan találjanak rám vagy sehogy.

2015. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem is jó ideje foglalkoztat, hogy megtaláljam a megfelelő módot, amivel senkinek sem okozom traumát, vagy a lehető legkevesebb traumával jár annak, aki megtalál. A metró elé ugrást azért vetettem el, mert életre szóló trauma az ártatlan metróvezetőnek. A háztetőről leugrást a járókelők miatt vetettem el, mert nem akarok esetleg egy kisgyereknek traumát okozni, ha lát szétloccsanni. Az önakasztással is az a bajom, hogy trauma annak, aki megtalál...Most az a terv, hogy fogom az összes gyógyszeremet (olanzapin, rivotril), és elbújdosom valahova...így maximum a fűben fekve találnak majd meg, az talán nem akkora trauma.

Egy kísérletem volt, hirtelen felindulásból, ami - nyilván- nem sikerült, zártosztály lett a vége. Mostmár biztosra fogok menni, azért gondolom át ennyire alaposan.

2015. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!