Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, hogy elfelejtsem?...

Mit tehetek, hogy elfelejtsem? 22L

Figyelt kérdés

Nem ertem ezt az egeszet, tobb, mint 3 es fel eve erzek iranta valami. Amikor talalkozunk ugy erzem, hogy erdeklem, mert mindig nez, neha ugy ereztem, hogy kozeledni is akart, de nem lett belole semmi.

Ezalatt a jo 3 ev alatt, tobb, mint 15 csajjal hoztak hirbe. Nem tudom, hogy igaz volt-e, bar volt, amit en is lattam.

Hiaba vallottam be magamnak, hogy nem vagyunk egymashoz valok, el kell felejtsem, nem megy.

Hiaba mondogatom azt, hogy csak jatszana velem, nem birom elfelejteni.

Volt, hogy arra kertem Istent, hogy adjon mar vegre egy jelet, hogy mi lenne a jo, ilyenkor mi tortenik, valami veletlen soran ujra latom. Ez volt most is, 4 honapja nem lattam ot, semmi. Mikor elhatarozom, hogy muszaj elfelejtsem, akkor persze valahol latom par pillanatra.


2015. márc. 24. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerüld el a környékét is, hogy véletlenül se fussatok össze, járj más útvonalon, hogy ne rá emlékeztessen. Ismerkedj!

A környezetváltozás is - ha megteheted - jót tehet.

2015. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Este, amikor lefekszel, lazítsd el magad, képzeld el a fényképét, és vágd le elképzelt ollóval a kép fehér keretét. A kép kisebb lesz, de újra van kerete. Megit vágod addig, amíg kukoricányi lesz. A pici képet elteszed a szívedbe, majd elalszol. Ha egyedül nem megy, megcsinálhatjuk terápiában.
2015. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos kis faluban lakunk, ezert ha a boltig megyek, muszaj egy utvonalon menjek, mert mas nincs.

Volt 1 kozos hobbink, onnan is kileptem, viszont eleve tudom, hogy nyaron nem 1x fogok osszefutni vele, mivel nyaron en is tobbet jarok ossze-vissza, illetve lagzin felszolgalo.

2015. márc. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!