Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbeteg vagyok! El merjek...

Panikbeteg vagyok! El merjek menni holnap?

Figyelt kérdés
Holnap masik varosba mennek egy baratnomhoz, 40 perc az ut busszal. A hanyastol felek nagyon igy aokszor mar elore hanyingerem lesz meg jon egy olyan erzes, hogy mindjart elhanyom magam. Nafyon felek, hogy rosszul leszek. Vagy az idegen varos, az, hogy nem "itthon" vagyok.. Nem tudom, hogy fog ez ram hatni. A szuleim szerint el se induljak.... Szerintetek?
2015. márc. 25. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, igenis indulj el!
2015. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre van gyógyszer, hányás ellen vegyél be Dedalont, akkor nem fogsz hányni biztosan. Ha nem akarsz nagyon elálmosodni, elég egy fél is. Vagy minimum B vitamint, annak is van enyhe hányinger csillapító hatása. Mindenképpen indulj el, az a legrosszabb ha az ember ki sem mozdul.
2015. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hanyni, csak rettenetesen felek tole teljesen ok nelkul.

Koszonom a valaszokat!

2015. márc. 25. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!