Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalt valaki hajhullast...

Tapasztalt valaki hajhullast amitriptyline-tol? (antidepresszans)

Figyelt kérdés
Csak a minimalis 10mg dozist szedtem,de muszaly volt abba hagynom,mert nagyon elkezdett hullani a hajam.pedig nagyon Jo gyogyszer volt,egyebkent semmilyen mas mellekhatasa nem volt.kb masfel honapja nem szedem,de a hajhullas nem akar megszunni.

#hajhullás #antidepresszans mellekhatas
2015. márc. 28. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed amúgy rendben van? Nekem az ottani hormon termelés borult fel amikor el kezdett hullani a hajam. Nem tudom mire szedted a bogyót, de ha depresszióra, annak akár a pajzsmirigy is lehet az eredete, mert a tünetek között van az is. Egy egyszerű vérvétellel ki lehet deríteni, hogy van-e gond.
2015. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,rendben van,voltam vervetelen,es ultrahangon is,semmilyen elterest nem talaltak.neztek a vitamin szinteket,es a hormonokat is,minden normalis.kronikus nogyogyaszati fajdalomra irta a doki,mivel ezt a gyogyszert ebben az adagban erre irjak fel.raadasul depresszios is vagyok,Igy 2legyet akartunk utni egy csapasra.ami majdnem sikerult,mert hasznalt a fajdalomra,es vegre ujra jol ereztem magam,minden a regi volt mellekhatasok nelkul,kiveve a hajhullast.igy abbahagytam a szedeset,ugyhogy most nem eleg hogy kopaszodom,meg a depressziom is Jon vissza.koszonom hogy irtal!
2015. márc. 28. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért feltételeztem, hogy valami más okról lehet szó (és az én tudásom a pajzsmirigyig terjed) mert lehet, hogy akkor kezdődött, amikor elkezdted szedni, de gyanús, hogy már másfél hónapja leálltál vele de még mindig fennáll a probléma. Okot ad arra a feltételezésre, hogy talán nem a gyógyszer volt a kiváltója, hanem valami más. Mert nem szedtél nagy adagot, szóval megvonási tünetek se túl valószínűek, de azok amúgy is újdonságok szoktak lenni, nem a régi probléma áll fenn továbbra is, viszont a szer már réges-rég távozott a szervezetedből, tehát a jelenlegi hajhullást nem tudom hogy okozhatná.
2015. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat nekem is gyanus,mar meg kellett volna szunnie a hajhullasnak,de hatarozottan akkor kezdodott mikor elkezdtem szedni a bogyot.utana olvastam,es sajna van ilyen mellekhatasa,azert vettem biztosra hogy az a hiba.most attol felek,hogy ez a mellekhatas nem mulik el.vagy legalabbis addig megmarad amig az utolso hajszalam is ki nem hullik.
2015. márc. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!