Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Remélem itt kapok valami...

Remélem itt kapok valami értelmes választ. Mi a fene bajom van?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. Amikor picike voltam,pontosabban ovis akkor is voltak ilyen gondjaim ráadásul nagyon beteges formában. Minden tárgyat meg kellett simogatnom,különben bosszút álltak rajtam legalábbis ezt hittem. Betegség után kézmosási mániám volt. Volt olyan hogy az éreztem éjszaka bogarak mászkálnak rajtam. Sose bírtam elaludni. Tudom ez sima kényszerbetegség,de meglepő hogy ilyen fiatalon. Utána később valamicskét enyhült a helyzet. Főleg,amikor megismertem az első barátom. Depressziós lettem vagy nem tudom,de folyton rossz volt a kedvem az evésbe menekültem. Viszont még volt motivációm,akartam sikereket az életemben stb. Azután pánikbeteg lettem az otthoni perpatvar miatt. Most még mindig antidepresszánsozok,amitől felszedtem plusz kilókat ez is kiborít. A legszomorúbb,hogy dühkitöréseim vannak,ingadozik a hangulatom,de főként rossz. Régen váltakozott a jókedv/rosszkedv. Mostmár semmi se érdekel,a kötelességeim se csak feküdnék a ágyban. Nem segít sem a gyógyszer,semmi teácskák sem sport se a társaságba menés. Mit tegyek?
2015. márc. 29. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
pszichológushoz menj, itt úgysem kapsz normális tanácsot!
2015. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem már rég járnék:( de hátha tud valaki tippeket adni.
2015. márc. 29. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg meditálni. A meditáció lenyugtat, pihentet és lelki erőt ad. Csináld végig ezt a 30 perces meditációt minden nap legalább egyszer, és most kezdj hozzá, meglátod, segít: https://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs
2015. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FüligJimmy88 válasza:
Nem kell pénz a pszichológushoz, benne van a TB-ben. Lehet hogy nem olyan pengék mint a fizetősök, de még mindig jobb mint a semmilyen.
2015. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!