Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha az antidepressz...

Mi történik ha az antidepresszáns gyógyszert összetöröm és a kólámba öntöm és úgy megiszom?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2015. ápr. 10. 05:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért akarod bele önteni?

Én a helyedben letenném a szert, nem oldja meg a gondjaid, csak függő leszel tőle..

Tapasztalat.

2015. ápr. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi,ugyanúgy felszívódik,mintha simán lenyelted volna.
2015. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 qqqxxx válasza:

Vmennyivel gyorsabban hat, mert igy gyorsabban szivodik fel, meg a szensav a kolaban is elosegiti ezt, de amugy nem ajanlatos gyogyszert kolaval, vagy kaveval bevenni...


Amugy van vmi abban, amit az elso irt....sajnossss :/

2015. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első, mert nem csak a gyógyszert kellett volna szedni, hanem venni a fáradtságot, elmenni terápiákra, stb. Imádom az ilyen "FÜGGŐSÉGET OKOZ PFEJ" szintű balfszságokat, mikor ellett mondva 100x, hogy a gyógyszer az tüzet oltani van, hogy ne kösd fel magad 1hét múlva... Komám
2015. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qqqxxx válasza:

Persze, ez is igaz, csakhogy jo terapiahoz jo szakember is szukseges, az pedig ritka, ugyanis egy nagy reszuk eloszeretettel csak egy antidepresszans+benzodiazepin kategoriaju hangulatjavitot/nyugtatot ir fel, es a nagyja ezzel reszukrol el van intezve...a paciens meg az orvos szaktudasaban bizva szedi ezeket a szereket X ideig, addigra meg tenyleg fuggove valik, mert egyszeruen addiktiv szerek, a leszokas pedig az esetek tobbsegeben nehez procedura, persze van olyan orvos, aki ezeket a szereket csak indokoltan, meg celzottan alkalmazza, de sajnos sok estben talalkozni az elobb emlitett gyakorlattal is.

Ezzel nem azt akarom mondani, h huu nehogy vki ilyen gyogyszert szedjen, mert ha jol alkalmazzak oket, akkor nagyon hasznos jo dolog, de sajnocs csak akkor HA...

2015. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát wazze és mégis mi a franc baj van azzal, ha függővé válik tőle, ha egyszer jól van tőle és még mellékhatása sincs ??

A vérnyomáscsökkentőtől is függővé válik az ember meg az inzulin injekciótól is, még a mellékhatásuk is lehet több, akkor azokat se szedje senki?

Sőt a kenyértől, a víztől, meg a levegőtől is.

2015. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok komám és jártam terápiára mellette. Ami a mellékhatásokat illeti, aki azt mondja nincs azt már nem is minősítem..
2015. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig nekem elhiheted komám, mert én is szedem. És nem járok semmilyen terápiára. És jól vagyok tőle.
2015. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te tudod mit művelsz magaddal, engem aztán cseppet sem érdekel. Nem neked szólt a válaszom, hanem a kérdezőnek. Amilyen minőségben írsz.. nem tudom mi a bajod de biztosan van neve és kezelés rá..
2015. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És én honnan tudjam, hogy nem nekem szólt az a válasz, mikor az összes hozzászóló közül csak én írtam a mellékhatások dolgáról és te reagáltál a mellékhatásokra is?
2015. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!