Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a stressz ellen?

Mit tegyek a stressz ellen?

Figyelt kérdés
Nem tudom igazán, hogy ez stressz vagy enyhe depresszió, de már több mint fél éve tart és hol jobb, hol rosszabb a kedvem. A gyomrom folyamatosan görcsben van megállás nélkül. Tudok örülni dolgoknak és nevetni jól érezni magam, de ha magamba zuhanok az elég rossz. Szedek Frontint bár szerintem az semmit nem használ, most kipróbálom az orbáncfű tablettát meg még ezt azt ami segíthet aztán csak a végére hagyom az antidepresszánsokat. Vannak céljaim tehát bizakodó vagyok, nem akarom feladni. Ti hogy győztétek ezt le, akinek volt hasonló panasza?
2015. ápr. 11. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A stressz ellen ne tegyél semmit, mert az mozgósítja a tartalék energiákat. A stressz tűrése érdekében kedélyjavítóval (Frontin) nem mész semmire, mert jó esetben is csak elfed. Az orbáncfű középerős antidepresszáns.

Jó lenne, ha legalább halvány fogalmad lenne arról, amit csinálni szeretnél.

Stressz, és környéke:

https://www.youtube.com/watch?v=IWxZ1tG0FQA

2015. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!