Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni. (? ) [Többi...

Nem tudok aludni. (? ) [Többi lent]

Figyelt kérdés

Kb. 10 órakor szoktam le feküdni. Le fekszek nézek egy kis TV-t, úgy kb 11-ig, és alszok. Na mármost, kb 3 hete kezdődött, hogy nem tudok el aludni. Mindig olyan 1:30 - 2-kor alszok el, de akkor is nehezen. Az a baj, hogy mindig egy dologra gondolok: a halálra.

,,Mi van a halál után? Mit csinálnék, ha valakim meghalna? Hogy lehet az, hogy csak úgy eltűnök? Miért ilyen felfoghatatlan? Most akkor hogy? Akiknek volt halálközeli élményük, milyen fényt láttak? Hová tűnik a tudásom? Mert ugye a fizika törvénye szerint az információ nem vész el. Akkor, hogy lesz?''

Mindig ezek a kérdések járnak a fejemben. Ha próbálok valami másra gondolni, akkor is végül ide kerülök. Félek is ettől. Eddig valamilyen szinten hittem Istenben, sőt, nem is valamilyen szinten, hanem hittem, de most.. Miért jött rám ez a félelem? Nappal még úgy, ahogy el terelem a gondoltaimat, de este a sötét szobában álmatlanul elég nehéz..Hogyan tudnék este el aludni minél hamarabb? Vagy, hogy tudnám a gondolataimat el terelni erről, amire választ úgyse kaphatok?



2015. ápr. 13. 21:39
 1/3 Troxyka válasza:
Ne gondolj ezekre - a TVzés miatt is lehet ez a baj! Egyébként ha sportolsz sokat, elfáradsz, könnyebben tudsz elaludni!
2015. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálok nem ezekre gondolni, de nem megy, mindig erre gondolok akaratom ellenére. A TV 11-ig megy, mint mindig, addig nem is gondolok annyira ezekre. Megpróbálok többet sportolni. Köszi a választ.
2015. ápr. 13. 22:20
 3/3 anonim válasza:

Alvászavar?

Ezt a videót nem tudod elalvás nélkül végignézni! :)


https://www.youtube.com/watch?v=Qq1g9R2i6C0

2016. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!