Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegességtől lehetek ennyire...

Idegességtől lehetek ennyire szörnyen rosszul?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és tegnap délután mikor elmentem itthonról rosszul lettem (nem meglepő, gondoltam majd elmúlik), mikor hazaértem még fájt a fejem meg szédültem egy kicsit és bár volt étvágyam, de nem igazán tudtam enni, mert nem éreztem éhesnek magam és úgy éreztem nem fér belém. Elveszítettem a legjobb barátnőmet, 10 év után ez szörnyen megviselt és valószínűleg soha többet nem látom. Éjszaka mikor aludni készültem annyira rosszul voltam, hogy az hihetetlen és nem is tudtam aludni, rázott a hideg, fájt a fejem elöl hátul mindenhol és zsibbadt, úgy éreztem mindjárt hányok. Nem bírtam, átmentem anyához, kicsit megnyugodtam utána már sikerült elaludnom. Most elég nyomott vagyok még, a fejfájás enyhén megmaradt, éhes vagyok, de étvágyam nincs, szédelgek, gyenge vagyok. Ez lehet egy nagyobb fokú idegessétől? Kérlek segítsetek! nagyon meg vagyok ijedve
2015. ápr. 15. 14:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a fejfájásom meg a hányinger egyértelműen az, mint mikor felidegesítem magam, csak úgy érzem, hogy most rosszabb. vagy én nem is tudom.
2015. ápr. 15. 14:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyes lenne kezelni, mielőtt még rosszabb lesz. Legalább tanulj meg relaxálni.
2015. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!