Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavarral hova...

Személyiségzavarral hova forduljak?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem folyamatosan ellentétekbe ütközöm. Egyik oldalról azt kapom, hogy ritka szép/értelmes stb lány vagyok, máskor meg azt érzem, hogy 5 ft-ot nem érek és csak kihasználnak. Nehezen nyílok meg az embereknek. A problémáimról egyáltalán nem tudok beszélni, mert általában úgysem érdekel senkit. Magamhoz közel engedni se tudok nagyon senkit. Egyik barátnőm ismer igazán, akivel 15 éve ismerjük egymást szinte egyedül neki tudom elmondani a gondjaimat(meg anyának és a testvéremnek, de másnak már nem szívesen mesélek). Ez leginkább akkor okoz gondot, ha már együtt vagyok valakivel. Egyszerűen képtelen vagyok közel engedni magamhoz lelkileg. Amíg csak barátkozok valakivel és ismerkedünk nincs úgy tétje, addig jó elvagyok bárkivel, de ha összejövünk akkor szinte egyből bezárkózom.


Milyen szakember tudna ezen segíteni?


22L


2015. ápr. 26. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2015. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2015. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

pszichiáterhez biztos nem megyek. belépek az ajtón és egyből írja már a xanaxot meg társait...

inkább az alternatív módszerek érdekelnek.

2015. ápr. 26. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz. De egyébként a pszichiáter sem fog akaratod ellenére begyógyszerezni...
2015. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!