Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, 0.25-ös xanax?

Pánikbeteg vagyok, 0.25-ös xanax?

Figyelt kérdés

Voltam pszichiáternél, xanaxot irt fel, de nagyon nyugtató ellenes vagyok. 0.25-ös xanaxot fogok szedni nagyon ritkán, csak ha muszály. Lehetek igy függö?


Köszönöm!


2015. ápr. 30. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kezdő pànikbeteg vagy inkàbb olvasgasd a brandenburg neuros pànikbeteg oldalt.Sokat fog segìteni.
2015. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0,25-ös Xanaxból ha napi 2x vagy 3x 1/2 tablettát beveszel, az nem okoz függőséget.
2015. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedd, gyógyszerrel is ugyan úgy 'pánikbeteg' lennél.


Inkább próbáld ki amiket írtak, tanulj meg meditálni, élj-étkezz egészségesen (szerintem a gluténmentes, tejmentes étkezés a pszichés, idegrendszeri állapotnak is jót tesz).


De nyugtatóval tényleg nem lennél beljebb. Bár legalább nem éreznéd ezt. Mondjuk a fájdalomcsillapító is hasonló, nem segít de legalább nem érezzük, hogy nem segít. És ez már segítség..


Ha ritkán használod nem leszel függő, de ha beépül a gondolatmintádba, hogy gond esetén bevehetsz egy xanát, akkor elindulhatsz ebbe az irányba.. inkább legyél büszke arra, hogy ellenzed a nyugtatót, és ne használd. Vagy próbálj ki valami természetes anyagot és a természetes módszereket.

2015. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen utána olvasok, a videót is megnézem. Egyébként a legutóbbi pánikrohamomnál megijedtünk, ki hivta anyu a mentöt. Mire kiértek, jobban lettem. De soha többet nem akarok ilyet átélni, a szivem úgy vert,h komolyan azt hittem ezek az utolsó pillanataim. Plusz extrasystoléim is voltak, ez már anno ki lett vizsgálva. Azóta iszonyat félek ettöl a helyzettöl.
2015. ápr. 30. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!