Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a visszatérő...

Mit tegyek a visszatérő rémálom ellen?

Figyelt kérdés

Egy pár hete szörnyen alszom. Amint besötétedik rettegek, elképesztő megnyugvást jelent amikor reggel el kezd világosodni.

Van egy visszatérő álmom amelyben vannak látható és láthatatlan emberek. Egy sorozat főszereplője vagyok és teljesen egyedül.

Éjszaka többször felriadok, általában olyan 3-4 óra körül ébredek fel és nem tudok visszaaludni viszont hulla fáradt vagyok. Esténként szinte alig tudok elaludni...

Mit tegyek ez ellen?



2015. máj. 7. 04:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,ne nézz a tévében horrort,meg ilyeneket,igzából ennyi,vahy keress fel egy pszichologust,mert lwhet valami lelki gond miatt van.
2015. máj. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Verbói Fanni válasza:
Hát az is lehet hogy történt az életedbn valami fontos és azt akarja közölni veled az álmod elég furcsa módon. Igazából meg lehetne nézni egy inzetnetes oldalon az álomszótárban szavanként és lehet hogy kiderülni hogy mi a gond. És hát igen nem kellene ebben az időben félelmetesebb filmeket Nézni mert az is lehet hogy a te lelki világodra hatnak.
2015. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2015. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!