Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek magammal? Hívjak...

Mit tegyek magammal? Hívjak segítséget?

Figyelt kérdés

Légyszi a negatív megjegyzéseket mellőzzétek...

Pár hónapja kezdtem el a pszichoterápiámat.Pénteken volt egy nagyon fájdalmas beszélgetés,mármint a téma,amiről beszéltünk nagyon mélyen érintett.

A terápia után gondolkodtam még a beszélgetésen és borzasztóan éreztem magam.Sok minden felszínre jött,a fájdalom felemészt,ma éjjel kettőkor pedig zokogásban törtem ki,rettenetes vágyat érezve arra,hogy szétkaszaboljam a karom.Borzasztó volt a lelki kín,amit éreztem.Addig sírtam,míg elaludtam,de a mai nap is borzasztó.Érzem,ha vágnék,az most nagyon komoly lenne,nem öngyilkossági szándékkal lenne,de úgy fáj a lelkem,hogy kimondhatatlan.Az a házi feladatom,hogy 1 hétig nem vagdosok.Úgy érzem ezt nem fogom tudni tartani,akkora lelki kínt érzek!!:,(((

Mit tegyek?Tudom a pszichológusom telszámát,de nem akarom őt így szombaton hülye helyzetbe hozni,azt mondta krízisben hívhatom,de úgy hívjam,hogy megteszem majd azt,amit mond akkor nekem,

Egyszerűen szét akarom kaszabolni a karom,de nem tudom mit tegyek.Annyira,de annyira rossz!

Kérlek,ne oltsatok most le,adjatok tanácsot,de ne rúgjatok belém most!!

26N



2015. máj. 9. 17:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez krízis. Ha nem tudod rendezni magad hívd fel
2015. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Van valami barátod/barátnőd, akihez mehetsz?


Ha nincs, akkor tedd ki magad elé a telefont, és gondolj arra, hogy bármikor megnyomhatod a hívógombot, ha tényleg nem bírod. Mint a fogorvosnál, sokszor elég, ha tudod, hogy felemelhetnéd a kezed, mindig bírod még pár másodpercig. És ha ez sem elég, akkor nyomd meg a gombot, és telefonálj.

2015. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Menj el otthonról.
2015. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Itt vagy még?
2015. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Itt vagyok igen.:( Kértem segítséget,de eddig semmi reakció....
2015. máj. 9. 20:17
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

Szia, tereld el a figyelmedet, nézz meg egy új filmet, vagy kedvenc filmedet, hallgass zenét…

Imádkozz Istenhez! A Zsoltárok könyve nagyon hasznos a Bibliából, szenvedéssel, nehézségekkel küzdőknek. Üsd fel valahol és olvass el egyet-kettőt.

2015. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ki nem reagált, a pszichológusod vagy a barátaid? Melyik országrészben vagy?
2015. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A terapeutám nem reagál.A barátaim azt sem tudják,hogy bármilyen problémám van,velük nem beszélek.
2015. máj. 9. 20:58
 9/33 A kérdező kommentje:
Dunántúl.Egyre jobban zavar,hogy nem reagál.Le sem xar.
2015. máj. 9. 20:59
 10/33 anonim ***** válasza:
Ne írd le olyan könnyen, lehet, hogy csak nem tud azonnal elszabadulni, és majd visszaszól. Legyél erős még egy kicsit. Tudom, hogy nagyon nehéz!
2015. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!