Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Merre tovább ha én nem bírom?

Merre tovább ha én nem bírom?

Figyelt kérdés

Nem bírom, elfáradtam,fogyok.Gyerekek és férjem mellett gondozom beteg agressziv,gonoszkodo,manipuláló aposom at.

Orvosok nem tesznek semmit,otthonba nem akarjuk tenni,csak pár hét pihenőt szeretnék mert ebbe én rokkanok bele.Láttam már ilyet.Akinek van tapasztalata jérem adjon tanácsot.



2015. máj. 12. 07:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibáért.
2015. máj. 12. 07:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget párodtól, te menj el pár hét táppénz szabira. Oldd meg, muszáj.


Ha összerendezted magad, akkor persze törekedhetsz arra, hogy stabilabb, erősebb legyél mentálisan (nem azért, mert most nem vagy erős, fantasztikusan csodálatos, hogy eddig bírtad amit bírnod kellett. de a saját érdekedben, ez még fokozható, hogy ne terheljenek meg így a gondok!)


Most pihenj, muszáj!

2015. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a gondozói szolgálattól! Gondolom az önkormányzatnál tudnak felvilágosítást adni. Legalább valamelyest tehermentesítene. Ha tehetitek ne főzz, hanem hozzass ebédet. Szedj vitaminokat és írass magadnak Peritolt. Ez jó étvágyat csinál, és nyugodtabban fogsz pihenni.
2015. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!