Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki hasonló...

Hóbogyó kérdése:

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hasonló tünetekkel?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy a semmiből rosszul leszek. Elkezd zsibbadni mindenem, nehezen kapok levegőt, nem tudok nyelni, szédülök, és mindig bepánikolok, hogy úristen el fogok ájulni. Aztán próbálom lenyugtatni magam, hogy nincs semmi gond, nem lesz baj. És ez használ, és utána már nincsenek ilyen tüneteim. Megszűnik ez az egész. Már egy éve tart ez az állapot. Mondjuk azt heti egyszer-kétszer. De mindig csak akkor, ha egyedül vagyok. Ha valaki esetleg volt már így, leírná, hogy mit tett ellene? Betegség kizárva dokinál már voltam. Ő azt mondta pszichés alapon van. Na jó, de hogy lehet ezt kinőni? 17/L
2015. máj. 17. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
orvoshoz kell menni, ezúttal pszichiáterhez
2015. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Panikbetegseg, valoszinuleg.Nekem is ez a bajom.

Irj privatot ha gondolod

2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szervezet oxigénellátásában van a hiba.
2015. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as ezt kifejtenéd? Miből gondolod? :)
2015. máj. 18. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom itt részletesen elmondani!

Az oxigén az nagyon fontos a szervezetben, hisz nélküle elhalnak a sejtek. Születésünk után nem tanulunk meg megfelelően lélegezni. Az oxigénhiány szervezetünk képes mindaddig lehetőségei szerint korrigálni, míg nem ér bennünket valami megrázkódtatás. Mikor az agynak kellene megfelelő mennyiségű oxigén, némi plusz, ezt a szervezetből már máshonnan képtelen elvonni, tehát némiképp a pszichénk sérül. Van aki bele is roppan, egy őt ért tragédiába. Mert az agy nem képes helyesen feldolgozni a sérelmeket.

"Néha csak úgy a semmiből rosszul leszek." Ez az esemény akkor következhet be, mikor az agynak szükséges plusz oxigént a szervezet az emésztésből vonja el. Az emésztés felborul, olyan agyagok is létrejöhetnek, amire a szervezetnek nincsen szüksége. Ez elindíthat egy láncreakciót az egész szervezetben, a hormonháztartást is beleértve.

2015. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha nem pánikolnék be, akkor nem "kapkodnám" a levegőt, és ezek a rossz dolgok nem történnének meg, ugye? :D Én ezt szűrtem le abból, amit írtál
2015. máj. 18. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, még tart ez nálad? Segíthetünk egymásnak, ha gondolod.
2015. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szervezetben úgynevezett általános oxigénhiány van jelen. amit úgy kell érteni, hogy az egy hét alatt szükséges oxigénmennyiségnek egy töred részét nem juttatjuk be. Ez a kis mennyiség hiányzik a sejtjeink normális működéséből, és ez évek alatt halmozhatja a hibákat szervezetünkben.

"De ha nem pánikolnék be, akkor nem "kapkodnám" a levegőt, és ezek a rossz dolgok nem történnének meg, ugye? :D Én ezt szűrtem le abból, amit írtál"

Pont fordítva van! Ha nem lenne oxigénhiány akkor agysejtjeid normális működése közben, helyesen dolgozza fel a beérkező információkat, tehát nem pánikolsz be!

2015. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy ún. Oxigén terápia, feltöltenek órüregen keresztül egy csövet és adagolják az oxigént. Bár nem olcsó, de pár welness szólgáltatásban elérhető.
2015. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És nem fájdalmas, heti 1-2 alkalommal kell járni.
2015. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!