Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak veszélyei a tudatos...

Piriiiii kérdése:

Vannak veszélyei a tudatos álmodásnak?

Figyelt kérdés
Mentálisan labilis, enyhén pánikbeteg ember számára van veszély?
2015. máj. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a tudatos álom (ha azt csináljuk benne amit kellene, nem pedig 25 grammos jointokat szívunk meg nem intenzív szexuális élményekre koncentrálunk, nem mintha elítélném) az álmodó saját démonjait fogja kivetíteni, ilyen vagy olyan formában. Általában ezek ijesztő formában jelennek meg. Ne támadd meg, ne öld meg, egy kérdést tégy fel: "Ki vagy?" Ez furcsán hangzik, de válaszolni fog és meg fogod érteni az egyik belső gyengéd, félelmed vagy hibád. A tudatos álom ilyen úton vezet el önmagadhoz és így nagyon esélyes, hogy ki is gyógyít ezekből a betegségekből.
2015. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem teljesen így értettem, de azért köszi a választ!
2015. máj. 18. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :D
2015. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem van.

Illetve, ha mentálisan teljesen egészséges vagy, akkor nem lehet baj.

Én, mikor rátaláltam erre, nagyon beleéltem magam, mert a valóságban semmit sem kapok meg, amire vágyom. Így, gondoltam, majd a tudatos álmodás elsajátításával kiélhetem magam az álmaimban.

Nos, néhány hétig próbálkoztam a technikákjal, aztán egy nap elkezdtem összetéveszteni a valóságot az álommal. Nem tudtam megkülönböztetni a kettőt.

Lényegében ez döbbentett rá, higy mentális beteg vagyok.

Azóta szorongással, depresszióval és kényszerbetegséggel kezelnek.

2015. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!