Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom/karcolom magam, miért?

Vagdosom/karcolom magam, miért?

Figyelt kérdés
Talán 2 hónapja történt velem olyan dolog, ami miatt elkezdtem magamat karcolni/vagdosni. Mostmár elmúlt minden rossz és érzem hogy boldog vagyok,mégis karcolom magam. Nem tudom miért, de jó érzést nyújt nekem, ha csak egy kicsit is megkarcolom magam, és fáj. Mit tegyek? Lassan itt a nyár es nem akarom, hogy észrevegyék a hegeket. Köszönöm előre is a komoly válaszokat és segítséget! Egyébként régebben depresszióm volt, amivel pszichológushoz jártam, lehet ez az oka valamilyen részben?
2015. máj. 24. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a segítő hozzászólást. :) de legalább beismerem, hogy nem kéne, és le kéne szoknom róla, erre kértem volna segítséget, de látom rossz oldalra jöttem:):)
2015. máj. 24. 22:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátot.
2015. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem szimplán szadista vagy... lehet hogy nem pont csak a karcolás okoz neked örömöt, hanem más /akár kevésbé látható/ fájdalom
2015. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!