Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyetemista vagyok, de a...

Egyetemista vagyok, de a családom nélkül nem érzem jól magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kéthetente 1x tudok hazamenni. Ahogy visszajövök alig várom, hogy hazamenjek. Míg otthon vagyok, teljesen nyugodt vagyok, ahogy vissza kell jönni stresszes leszek. Naponta 1x beszélünk, vagy 2napota evyszer.
2014. jan. 8. 11:29
 1/2 anonim válasza:
Én hetente utaztam több száz kilómétert, csak hogy együtt legyek a szüleimmel hétvégén. Elmúlt. :) Az idő is segít, és ami még sokat dob a dolgon, ha találsz valami olyan társaságot, elfoglaltságot, ami leköti a figyelmedet. Egy nagy adag megszokás van abban, hogy haza járkálsz, és hogy ott érzed magad jól. Kicsit feszegesd a dolgot szerintem, mert sok pénzt és időt fordítasz szerintem erre, amit jobban is felhasználhatnál. Barát/barátnő például? Vagy valami társaság, akivel összejársz? Valami sdzabadidős tevékenység (sport, ), amire akkor lenne időd, amikor amúgy a szüleidnél lennél?
2014. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnállak, és együtt is érzek veled, mert tudom, hogy milyen.

Én is egyetemista vagyok, eleinte ott éltem, de kikészültem, már tüneteket is produkáltam. (hányinger stb.)

Én meg tudtam oldani végül, hogy bejárós legyek (naponta..). 100 Km távolságból járok be. Nem egyszerű, de megéri. Neked nincs ilyen lehetőséged? Nagyon messze laksz?

Egyébként én naponta többször hazatelefonáltam, csak azért, hogy lenyugodjak, meg igyekeztem lekötni magam, de nem ment könnyen. Próbálj ismerkedni, több barátot szerezni, hogy mindig legyen melletted valaki, aki kicsit tereli a figyelmed.

Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan! :-)


21/L

2014. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!