Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az utóbbi 3-4 hónapban leromlo...

Az utóbbi 3-4 hónapban leromlott a memóriám, olyannyira, hogy nem emlékszem arra, hogy bevettem-e a gyógyszereimet. Egyre több dolgoz felejtek el, ami már igen zavaró a minden napokban. Tényleg lehet a depressziótól?

Figyelt kérdés
Alapból 15 éve szedek pszichiáter által felírt gyógyszereket, rákérdeztem a minap, hogy miért van az, hogy az utóbbi időben egyre több dolgot elfelejtek (36 évesen , rögtön mondta, hogy ez a depresszió miatt van és hogy októberben forgalomba kerül itthon is erre a célra való gyógyszer. Biztos hogy ez a depresszió miatt van ?? Tizen évig nem volt ilyen, mostanában csak. Érdemes megkérdezni a háziorvost is ?
2015. máj. 28. 03:29
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt már 5 éves koromban is tapasztaltam és nem voltam depressziós és nem i vagyok. Próbálj szedni ginko biloba féle készítményt.
2015. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 15 éve szedsz pszichiátriai gyógyszereket,akkor ne is csodálkozz,hogy leromlott a memóriád. Szerintem nem a depresszió okozza,hanem maga a gyógyszer. Elég régóta szedek én is benzot,nekem is okoz memória romlást. És milyen jó,hogy októberben ismét piacra dobnak még egy szemetet. Gondolom majd az is függőséget okoz.
2015. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
BIztos vagyok benne. Mint minden ilyen pszichiátriai szemét, amivel tömnek minket. :/ Viszont leszokni már nem tudok róla..
2015. szept. 19. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
... ha megerto az orvosod es latja hogy mersz vállalni tanulmanyt (pl amator pszichologia) akkor megkerheted hogy csokkentse a hatoanyag mennyiseget de nekem sem volt konnyu heti 5 mg ot elerni de fiatalkent meg sok helyzetet meg kell oldj ahhoz pedig visszakell nyerd regi onmagad de tanulj a hibakbol es keruld onmagad ostorozasat a konfliktusokat...stb
2019. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!