Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki, akinek sikerül...

Van itt valaki, akinek sikerült leszoknia a Rivotrilról? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom, ez alapvetően orvosi kérdés, de nagyon érdekelne mások tapasztalata. Én napi 2mg-tól 4-6-ig szedek. Az agyturkász azt mondta, ez nem olyan egetverően sok, de engem zavar, h ha abbahagyom ideiglenesen, a hideg ráz, remegek, nem tudok aludni, rémes vízióim vannak. Plusz depresziós leszek, de nagyon.

2015. máj. 29. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A orvos nem véletlenül írja elő a szedését. Ha szükséged van rá, akkor ne akarj leszokni róla.
2015. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba. Úgy szedd, ahogy az orvos előírta. Ne akarjál orvost játszani, mert nagyon megbánod. Azért gondolom antidepit is szedsz. Mert 4-6 mg rivót nem írnak magában..

Jut eszembe: én már 6 éve szedem, de eszem ágában sincs letenni, ha egyszer jól hat, és az orvos írta elő. Hogy miért épp a rivotrilon szenved minden pszichiátriai beteg, ahelyett , hogy az életvitelén változtatna.

2015. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Amit első mond.

Ez azizé nem mondjuk fájdalomcsillapító, hogy simán rászoktál rossz alkalmazás miatt, hanem nagyon jó okkal felírta a pszichomókus.

Szedése hiányában ön- és közveszélyessé válnál, szóval tessék szépen szedni.

2015. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 viktorvarga ***** válasza:
70%
bezzeg füvezni nemlehet de ezeket a szintetikus szar drogokat lehet szedni.napersze ez az üzlet.gyere le róla én azt mondom
2015. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

#4

Hja,és még az antibiotikumokat se tiltják be! Micsoda világ! Hogy nem lehet minden közértben heroint kapni!

2015. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen, szedek antidepresszánst. Nem akarok orvost játszani, erre már a bevezetőben utaltam.

Csak megrémít, h van egy szer, egy narancssárga (vagy téglaszínű) tabletta, ami nélkül olyan, mintha idegösszeroppanást kapnék vagy elvesznék a semmiben.

A fű nagyon hasznos, jókat lehet vele mozizni, de sztem nincs kifejezett görcsoldó és nyugtató hatása. Na jó, ez nem igaz, de csak a trip végén.

2015. máj. 29. 23:10
 7/18 A kérdező kommentje:
#2 Hogy bánom meg? Most pl. többet szedek az előírtbál. Napi 3x0,5 van a vényen.
2015. máj. 29. 23:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Abba lehet hagyni hirtelen, ha van pár nap szüneted, mert ha nem különlegesen működik a szervezetem, akkor neked is csak pár napig lenne borzalmas. Többször abbahagytam így ennél többet is. Viszont nemrég tudtam meg, hogy epilepsziás rohamod lehet ettől, szóval nem érdemes szórakozni vele. Az, hogy nekem nem volt, mázli. Fokozatosan csökkent le, ha zavar a mennyiség, kórházi osztályra is be lehet vele feküdni, ott adnak mellé más gyógyszert, ami miatt nem is érzed az elvonást.
2015. máj. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Te drogozol is? Akkor bocsi, vedd úgy, hogy nem is írtam.
2015. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ad #9: A Rivotril is drog, nem? Tudatmódosító, hozzászokást okoz. A kannabisznál nincsenek elvonási tünetek. Nincs - nincs. No problemo.

Jogilag az egyetlen differencia, h az egyik szerepel a K-listán, a másik nem, "csak" pszichotróp anyag.

Egyébként Amerikában egyes államokban létezik orvosi mj is.

2015. máj. 30. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!