Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kibírom alprazolám nélkül...

Ha kibírom alprazolám nélkül akármeddig, ha nincs… De ha van, akkor rögtön lecsapok rá, és nemsokára megint nincs… Az már gyógyszerfüggés?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 15:13
1 2 3
 1/21 szamo77db ***** válasza:
Szerintem az. Próbáld abbahagyni, mielőtt odáig jutsz, hogy nem tudsz szabadulni tőle!
2015. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hónapokig is kibírom nélküle, bár olyankor nagyon súlyos generalizált szorongásom van.

A probléma inkább az, hogy ha hozzájutok, addig eszem, amíg van, és képes vagyok KO-ra kiütni magam....

2015. jún. 25. 16:27
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az.

Én is így voltam a nyugtatómmal..hónapokig kibírtam nélküle..de ha volt, akkor 2-3 nap alatt bevettem az összeset, és sokszor kiütöttem magam..

Ez nem normális szerintem.

2015. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem sem... Ilyenkor hova kellene fordulni?
2015. jún. 25. 18:19
 5/21 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz, aki felírja neked...
2015. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azt írod, nagyon erős generalizált szorongásod van. Ez estben nem kell "kibírni" a gyógyszer nélkül, hanem rendszeresen szedni kell a normál adagot. Így nem fogsz egy idő után kiéhezve lecsapni rá.
2015. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Miért veszel be annyit?

Nekem mikor bevettem volt rá okom, de neked is van, vagy csak "kívánod" és úgymond függő vagy?

2015. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyszerűen muszáj addig ennem, amíg van. Már-már ösztönösen.
2015. jún. 26. 00:30
 9/21 anonim ***** válasza:
Az nem valami jó. Lehet, hogy mondanod kéne az orvosnak, mert ezt így nem lehet. Lehet tényleg gyógyszer függő lettél, de biztos tud segíteni, vagy ír fel másik gyógyszert.
2015. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 szamo77db ***** válasza:
Jól kitoltál magaddal, az biztos! Fogalmam sincs, hogyan tudsz kimászni belőle. Az meg egy másik érdekes kérdés, hogy honnan veszed a gyógyszert?
2015. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!