Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Életképtelen...

Mit csináljak? Életképtelen vagyok.

Figyelt kérdés
Semmire nem vagyok képes, a leghétköznapibb feladatok is nehezemre esnek és kellemetlenül érzem magam miattuk (pl. boltba menni). Mindent elrontok, 2 iskolát otthagytam, a diákmunkát se bírtam. Folyamatosan szorongok, ha valamit teljesítenem kell (akár jegyet venni a buszon), pszichoszomatikus tüneteket produkálok. Jártam pszichiáterhez évekig, többféle gyógyszert szedtem, semmi eredménye nem volt. Barátaim, ismerőseim abszolút nincsenek, nincs is igényem társaságra. Fogalmam sincs, hogyan fogok így beilleszkedni a társadalomba és dolgozni a megélhetésért. Kétségbe vagyok esve, félek, hogy mi lesz velem.
2015. jún. 28. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Így sehogysem fogsz beilleszkedni. Szedd össze magad.
2015. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Menny idős vagy és merre élsz? Amúgy ez egy szeretetenergia-hiányállapot. Néhány egyszerű gyakorlattal ki lehet jönni belőle.
2015. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani, hogy szedjem össze magam. Ha nem is akarnám összeszedni magam, akkor nem próbálkoztam volna sulival, munkával, társaságba járni, beilleszkedni. Nem jött össze. Valószínűleg az is közrejátszik, hogy nagyon ronda vagyok, emiatt előítéletesek velem. Még egy "normális" embernek is nehéz, ha előre ítélkeznek róla és annak megfelelően állnak hozzá.
2015. jún. 28. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pszichoterápiát javaslok. Az szorongásos tünetekre, önértékelési/önelfogadási, beilleszkedési problémáknál is hasznos.
2015. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!