Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem mindig azt, hogy...

Miért érzem mindig azt, hogy valaki figyel?

Figyelt kérdés
Laptopomon es a tableten a kamerat leragasztottam,mert felek,hogy valaki megles..de attol fuggetlenul mindig ugy erzem hogy valaki figyel hatulrol,ha meg megfordulok,akkor elolrol. Egyebkent mostanaban gyakran almodok olyanokat,hogy uldoznek engem ,en meg bujkalok. Meg volt olyan (nem almomban) hogy mentem este sotetben a lepcson fel es mintha valaki suttogott volna..mi lehet ez az egesz? Vagy ezeknek van koze egymashoz? 13/lany

2015. jún. 30. 08:35
 1/3 anonim válasza:
0%

Mindig ott lesznek hogy figyeljenek téged. Éjjel az ágyad fölött állnak.

Az utcán sötét árnyakként követnek míg egyszer majd elragadják a lelkedet!

2015. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nézel sok hülye filmet tök véletlenül? Én amikor ilyesmit néztem akkor éreztem fura dolgokat. A képzeletem játszott velem csupán. Mivel évek óta csak vígjátékokat nézek, a képzelődés abbamaradt.
2015. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak Pretty Little Liars-t nézek,egyebet nem,az meg nem annyira ijesztő :)

Első: te egyedül vagy ilyen hülye,vagy fogja valaki a kezed?

2015. júl. 13. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!