Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék nyugodtabb és...

Hogyan tudnék nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lenni?

Figyelt kérdés
Belsőleg nagyon sokszor nyugtalan, és feszült vagyok, és nem tudom, hogy miért. Szeretném végre megtalálni a nyugalmam, de hogyan?
2015. júl. 4. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
oxigénellátásban keresendő a hiba
2015. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, milyen élethelyzetben vagy, mit dolgozol/tanulsz, milyenek a kapcsolataid, sikerélmények, örömforrások, gátlások?
2015. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Erre egyetlen magyarázat van: a környezetedben valami frusztrálja az agyadat, valami birizgálja, ami neked nem tetszik. Ez lehet akár valamilyen probléma, bármi lehetséges. Az első teendő, amivel ezt csillapíthatod, az meditáló zene. Tudom, először nevetségesnek hangzik, de ha beteszel akár Youtubeon meditáló zenéket, és minden nap legalább 10 percet hallgatod, hidd el, jobb lesz. Nem mondom, hogy el fog múlni, de csillapítani fogja nyugtalanságodat. Szabadidődben menj el kirándulni tavak mellé, légy a természetben, próbálj kikapcsolódni. A legnagyobb segítséget tudja nyújtani a kellemes levegő. :)

Ha már ezek sem segítenek semmit, tehát ugyanolyan, mint volt, fordulj orvoshoz. :)

2015. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

37 éves 2 kisgyerekes anyuka vagyok. Sok a munka, kevés az időm, ettől is csak ideges vagyok, mert szeretnék többet a családommal lenni, pihenni, de mikor:-(

Kipróbálom a meditációt, kezdésnek biztosan jó lesz:-)

Mennék kirándulni is, most úgyis jön a szabi!

Szabi alatt jó is lesz, feltöltődöm, de beindul a munka, lefáradok, és minden kezdődik majd elölről:-(

2015. júl. 8. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre egyetlen magyarázat van: a környezetedben valami frusztrálja az agyadat, valami birizgálja, ami neked nem tetszik. Ez lehet akár valamilyen probléma, bármi lehetséges. AZ AGYSEJTEKNEK NEM JUT ELEGENDŐ OXIGÉN AZ INFORMÁCIÓK HELYES FELDOLGOZÁSÁHOZ!Az első teendő, amivel ezt csillapíthatod, az meditáló zene. MINDEN MEDITUDOR ARRA TANÍT MEG ELSŐNEK, HOGY HEJESEN LÉLEGEZZ!Tudom, először nevetségesnek hangzik, de ha beteszel akár Youtubeon meditáló zenéket, és minden nap legalább 10 percet hallgatod, hidd el, jobb lesz. A MAGASFREKVENCIÁS REZGÉSEK CSAK A VÉRT STIMULÁLJÁK, DE NEM PÓTOLJÁK A HIÁNYZÓ OXIGÉNT. Nem mondom, hogy el fog múlni, de csillapítani fogja nyugtalanságodat. HA NAPI NEGYVEN PERCBEN CSINÁLSZ LÉGZŐGYAKORLATOKAT AKKOR EL IS FOG MÚLNI IDŐVEL!Szabadidődben menj el kirándulni tavak mellé, légy a természetben, próbálj kikapcsolódni. A legnagyobb segítséget tudja nyújtani a kellemes levegő. :)DE CSAK AKKOR HA NYUGODT KÖRNYEZETBEN LASSAN SZABÁLYOSAN VESZEL LEVEGŐT. DE EZ SEM HAT AZONNAL, HETEK, HÓNAPOKBA IS TELLHET MIRE SZERVEZETED HOZZÁ TUDOD SZOKTATNI AZ OXIGÉNHIÁNYOS ÁLLAPOT FELSZÁMOLÁSÁHOZ

Ha már ezek sem segítenek semmit, tehát ugyanolyan, mint volt, fordulj orvoshoz.

2015. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó, megpróbálkozom a meditációval!:-)

Erről a légzésről már olvastam korábban is, tavaly nyáron volt egy pánikrohamszerűségem, és akkor többször alkalmaztam, tényleg sokat segített a mély légzés!

2015. júl. 9. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!