Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eldöntöttem, hogy öngyilkos...

Eldöntöttem, hogy öngyilkos leszek és szeretnék összeállítani egy bakancslistát. Ti mit írnátok bele? Már egy két dolgot elterveztem, de kéne egy kis ihlet.

Figyelt kérdés
6 hónapra tervezek ettől a hónaptól kezdve. Ezalatt mindent el fogok intézni és megélek ami a bakancslistában szerepel. Évek óta súlyos depressziótól szenvedek, de nem megyek orvoshoz mert nem akarok nyugtatókon és kedéj javítókon vegetálni. Ezt a félévet úgy akarom leélni, hogy semmi nem volt hiába az életemben. Ez egy gyógyíthatatlan betegség. Tudom, mert több rokonom is lett öngyilkos miatta, köztük az apám is. Ebből nem lehet kigyógyulni sehogy. Pedig ők több évig jártak kezelésre, tisztességgel szedték a gyógyszereket, együttműködtek az orvossal. Mégis elképesztően szenvedtek napról napra. Fizikai fájdalmaik voltak a lelki terheiktől. A fizikai tünetek nálam is elkezdődtek, pánikrohamok, szorongás és idegbetegség formájában. Szóval elviselhetetlen ez az egész. Pontosan tudom, hogy soha nem lesz jobb, csak átmeneti enyhülések várhatóak. De olyan ez, mint a rák csak ez az elmét támadja meg és emészti fel.

2015. júl. 14. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azert latszik hogy latsz ertelmet az eletben ha végig akarod vinni a bakancslistat. Nem lesz ebből öngyilkossag addig meggondolod.gondolj a csaladodra ne okozz nekik fajdalmat.valami jo pszichologus kene nem pszichiater mert azokbtenyleg csak gyogyszerrel tomnek
2015. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Most pasizni akarsz vagy meghalni?


Mert ezt is te tetted fel tegnap!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
:O
2015. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
Hiaba irjatok h nem lehet belehalni 5mgba ez nem igaz mert nem lehet tudni kinek hogyan reagalra a szervezete.alkohol meg felerősiti.
2015. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

-Kipróbálnám a wingsuitot,

https://www.youtube.com/watch?v=WRqnTODwvEA

-Meg a cavedivingot

[link]

2015. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 swad ***** válasza:
70%
vagy leszxrod, vagy nem.... Vagy túléled, vagy beledxglesz... Igazán érdemes saját magaddal kibxszni azért, mert a világ olyan, amilyen.... Végül is belőled csak 1 van, a többiekből meg rengeteg... Meg amúgy is: a fxszért vagy maximalista hülye? Lazuljál már! :D
2015. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom a családodat,de az orvosok és kutatók a mai napig vitatják,hogy mi okozza a a depressziót és,hogy örökölhető e egyáltalán

Nekem eddig minden szakember azt mondta,hogy csak a hajlam!

Aki bakancslistát állít fel,annak az embernek még tervei vannak.

Egy mély depresszióban lévő ember érdektelen a világ dolgai felé.Nem hogy tervezgessen.Ezt tapasztalatból tudom.

Fordulj egy jó szakemberhez és élhető élhetet élhetsz hidd el.

Ha gondolod privátban is írhatsz:)

F40+

2015. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindent ki kell használni, amíg van, és lehet. az életet is. kétszer próbáltam öngy.lenni. az az érzésem, hogy jó, hogy nem sikerült. elmentem orvoshoz is, persze nem segített, ahogy gondoltam is :) a barátaim beszéltek rá

aztán barátok nélkül maradtam, néha sátorban laktam. azt is ki lehet élvezni, ha valami nagyon szar.

mehetsz önkéntesnek a világ bármelyik pontjára. pl.biofarmokra.

úgyis meg fogsz halni. de ha most meghalsz, akkor vége. többet semmi nem változhat. az életben. persze lehet az is vagány, de most mért ne várjam meg egyszer az életem végét?

lehet, öngyilkosként nem pont úgy folytatódik tovább 'ottan', mint természetes halál után.

menj ki Amerikába. keress fel egy indián rezervátumot. vegyél motrot. ismerj meg sok embert. sorsokat. éld meg a pillanatokat. mindig csak azt, amelyik éppen van. be present. 6 hónap kevés.

sok sikert az ÉLETBEN

2015. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
élsz még ?
2018. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%

Ezt már sose tudjuk meg. :D


"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


(Kamu volt)

2018. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!