Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már úgy, hogy kellett,...

Volt már úgy, hogy kellett, hogy egyedül légy?

Figyelt kérdés

Most az életemben minden összejött, negatív értelemben...munka káosz, a barátnőmmel is vége, ráadásul abortusza is volt,...

Kicsit kiégtem..

Segít a környezet változás?? Új emberek?? Én külföldre gondoltam..

Le akarak beszélni, mert volt már egy sikertelen külföldi kirucanásom, de az is a lelki okok végett hiusult meg,..


2010. márc. 5. 16:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Le akarnak beszélni**jav
2010. márc. 5. 16:45
 2/21 A kérdező kommentje:

De most ugy érzem erős leszek, mert érzelmek nélkül uj életet tudnék kezdeni..itt a kezemben a kulcs...A repjegy is megvan,...Megtegyem??

27éves férfi

2010. márc. 5. 16:46
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt szakítás után egyedül lenni. Csak dolgozni jártam hetekig, aztán újra visszazökkentem és rendbe jöttek a dolgok
2010. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a repülőjegy,vissza ne fordulj!Ha ez nem menekülés,mindenképpen jót tesz a környezetből való teljes kiszakadás.Ha menekülés:hát akkor is:)
2010. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mennél,ha nem most?!De ha meggondolod magad,és hazajössz,az is egy választás,ne érezd úgy,hogy feladtad.
2010. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
igen. sokszor jót tesz egy kis távollét. új tapasztalatok, új emberek, talán sikerül átgondolnod a régi dolgokat is és tisztábban látsz. szerintem vágj bele.
2010. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Irány a reptér! Nincs ezen mit gondolkodni, még mielőtt teljes depresszióba zuhansz kezdjél új életet! Sok szerencsét hozzá!
2010. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

megvan a jegy!!! ez nem menekülés, sőt inkább szembefordulok egy hibámmal!! kicsit elzárkoztam ujabban a világtol!! és azzal hogy uj környezet , uj ismerösök,..az életben maradás végett kénytelen volnék ismerkedni..nemde??

itthon meg elveszitettem a barátaimat..elköltöztek, elhanyagoltam öket,..ök is kimentek,..stb..

2010. márc. 5. 16:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

ott a repjegy,szállj fel rá,hagyd hátad mögött ezt az életed,kezd ujat...

mikor ha most nem...

érzelmek nélkül ugysem fog menni,érzelmek kellenek...

kitartás..

2010. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj...

Én a helyedben nem lennék képes most rögtön fogni magam és elutazni, valószínűleg inkább gubbasztanék otthon és elzárkóznék a világ elől. Lehet, hogy neked is rendezned kellene magadban a dolgokat, mielőtt elindulsz, nem jó az se, ha az ember sokáig sajnáltatja magát, de hosszútávon az sem egészséges, ha végigrohanod az életet. Ha egy pillanatra sem állsz meg, hogy begyógyulhassanak a sebeid, akkor a végére elgyengülhetsz, és még a legkisebb rossz dolog is ledönthet a lábadról.

Persze én csak magamból indultam ki... ha bírod az iramot, és úgy érzed, erre van szükséged, na meg ha már a jegy is megvan, akkor miért kételkedsz?

Mindenesetre, akárhogy dönts is, én remélem, hogy minden szempontból rendbe fogsz jönni :)

2010. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!